В АТО погиб украинский чемпион мира по пауэрлифтингу Андрей Гуричев

Гуричев добровольцем отправился на фронт, служил командиром взвода разведчиков, погиб 5 августа.

Об этом на своей странице в Facebook сообщил однополчанин Гуричева Анатолий Стельмах. Гуричев, выигравший мировое первенство, которое в 2012 году проходило в Луцке, погиб от взрыва мины во время разведывательной операции.

“Випускник Златопільської гімназії, золотий медаліст Андрій Гурічев за своє коротке життя встиг дуже багато. Отримав першу освіту – закінчив Севастопольський національний університет ядерної енергетики та промисловості. Під час навчання захопився пауерліфтингом – і завдяки наполегливим тренуванням, попри те, що природні дані мав для цього виду спорту не ідеальні, вже у 2012 році здобув золото на чемпіонаті світу. Саме тоді він зрозумів, що присвятити життя хоче спорту, тому побажав отримати другу вищу освіту – закінчити факультет фізичного виховання Кіровоградського державного університету імені Володимира Винниченка. Навчався, працюючи тренером у фітнес-клубі «Зірка», і у віці 23 роки возив на міжнародні змагання уже й своїх вихованців… На початку липня Андрій приїжджав у відпустку – щоб скласти сесію, адже навчання на заочному відділенні він продовжив попри всі перипетії великої політики. Захищати Батьківщину пішов добровольцем, мав намір підписати контракт зі Збройними Силами. Бо – хто, якщо не він? 5 серпня він загинув від вибуху міни. Калібр міни, – саме той, якого не повинно бути, відповідно до Мінських домовленостей, у зоні бойових дій…. А на його сторінці у соціальних мережах назавжди залишився останній статус: «Людина – сталь. А танк – всього лиш шматок заліза”..”

Він був командиром взводу розвідників нашої роти із позивним “Барс” 5 серпня він пішов у свою останню розвідку – прощання із героєм відбулось 08.08.2015 в Новомиргороді”.