Умиротворюючи Путіна, європейці отримають другого Гітлера

Деякі продажні європейські політики, корумповані верхівкою Кремля, намагаються повернути російську делегацію в ПАРЄ, мотивуючи це нестачею коштів, які Росія вносила на фінансування організації.

Ці гроші – це 30 срібняків Іуди, за які готові продатись європейці. Ті, хто намагаються вчити нас боротись з корупцією – самі корумповані, ще й іноземною країною.

Наше завдання попри все боротись, і доводити, що ті, хто зараз готові торгувати європейськими цінностями – повторюють помилки минулого: умиротворюючи Путіна, вони отримають другого Гітлера. Єдине до чого це призведе, так це до чергового світового конфлікту – треба зважати на помилки минулого.

Якщо питання справді впирається лише в гроші, от нехай Президент Порошенко збере з українських олігархів, включаючи себе, кошти, і внесе суму, яку недоотримає з Росії ПАРЄ. Якщо європейцям не соромно брати кошти з воюючої країни – нехай беруть. Хоча насправді, якщо хто і повинен платити то це Росія: за зруйновані українські міста і села, за пограбовану інфраструктуру, спалені домівки, бідування вимушених переселенців, страждання заручників.

Світ має усвідомити, що Україна воює не лише за свої території, не просто за свою незалежність, ми воюємо за європейські цінності, і по суті захищаємо кордони Європейської цивілізації від новітньої кремлівської орди.

Росія – це країна-терорист, що несе відповідальність за терористичні акти не лише на окупованих територіях і фронті, а й на мирній території України: ряд резонансних вбивств, в тому числі і замаху на мене – прямо вказують на те, що замовлення йшли з Кремля.

Рано чи пізно всі ці справи опиняться в Гаазі, де будуть доведені факти терористичної діяльності Росії. І тиснучи руку росіянам, європейці повинні пам’ятати, що на цих руках кров українців: і не лише військових, а й мирних людей


Загрузка...