Українські політики мають дати гідну відсіч шовіністичному рішенню Польського Сейму

Ухвалений сьогодні сеймом Польщі так званий закон про заборону «бандеризації» яким передбачена кримінальна відповідальність за героїзацію провідника ОУН Степана Бандери і бандерівців це прояв крайньої неповаги до мільйонів українців які під стягом Бандери і з ім’ям Бандери на вустах зі зброєю в руках ціною власного життя та здоров’я захищають Європу і в першу чергу Польщу від новітньої кремлівської тиранії яка є загрозою цілому цивілізованому світу.

Україна ніколи і нікому в світі не нав’язувала своїх національних Героїв і в той же час не забороняла іншим народам шанувати своїх. Хоча наприклад Пілсудський який є національним героєм Польщі провадив відверто українофобську політику яка спричинила до масових вбивств українців.

Ухвалення цього українофобського закону є не лише лише наслідком шовіністичної політики Польщі, а й в першу чергу недолугості нашої української міжнародної політики нинішньої влади яка не здатна захищати, а ні національних інтересів України, а ні пам’ять наших національних Героїв.

Звертаюся до колег народних депутатів з закликом на законодавчому та дипломатичному рівні дати гідну відсіч черговому шовіністичному і українофобському приступу який вразив Польський Сейм!

Перед пам’ятю мільйонів українців які віддали і віддають своє життя в боротьбі за Українську Самостійну Соборну Державу ми просто не маємо права мовчати!

З нами Бог і Україна!


Загрузка...