Українські можновладці, які захопили владу завдяки Майдану, зруйнували будь-яку довіру до себе

Вчора один з європейських військових спитав мене, чому ворог досі не розгорнув в Україні масовану диверсійну та терористичну війну, хоча має для того всі можливості.

Адже симпатики і агенти окупантів діють на нашій території відкрито і абсолютно вільно, їх тут тисячі, багато хто з них у впливових державних, бізнесових і політичних структурах.

Вочевидь причина в тому, що плани ворога втілюються і без диверсійної війни, без терору. За майже два з половиною роки не-війни українські можновладці, які захопили владу завдяки Майдану, зруйнували будь-яку довіру до себе, втратили внутрішню легітимність і моральний авторитет. Становище більшості населення значно погіршилося на тлі нахабного збагачення можновладців і наближених до них. Центральна влада не спроможна утримувати під контролем значні території, прикладами такого є зокрема ситуація з бурштином, вирубками лісу, контрабандою.

Але головне – в Україні втричі зменшилася частка людей, готових воювати за свою країну або особисто підтримувати тих, хто воює.

За такої ситуації масовий терор, масові диверсії відвернуть увагу посполитих від власного злодійського урядування на зовнішнього ворога, згуртують активну патріотичну частину суспільства. Себто наразі навпаки зашкодить інтересам Московії в Україні.

Тому диверсії і теракти у нас можливі, але як поодинокі провокативні акції, спрямовані на дискредитацію української державності і демонстрацію безпорадності українського урядування.

Масована диверсійна атака можлива у тому разі, якщо противник прийме рішення на глибоке військове вторгнення, у такому разі вона буде швидкоплинною і потужною. І вибухати будуть не легкові автівки в Києві, а вузли та лінії зв’язку, важливі елементи оборонної, транспортної та комунальної інфрастуктури.


Загрузка...