Українські можновладці намагаються перешкодити звільненню Савченко

Порошенко зробить все, щоб Надія Савченко не була звільнена.

Герої йому потрібні на відстані, а краще в труні. Так само і постійно діючий військовий конфлікт на Сході. Адже тільки но народ починає ставити Порошенку гострі запитання на кшталт “скільки можна знущатись над людьми і вести Україну до загибелі?”, одразу за загадковим співпадінням обставин терористи посилюють обстріли і вбивають наших хлопців-захисників.

Президенська Брехня очевидна. Він мав можливість вирвати Надію з полону ще в 2014 році https://www.rbc.ua/…/korban-poroshenko-sorval-obmen-savchen…. Обіцяв це зробити в 2015. А тепер взяв за практику кожен рік відтерміновувати виконання своїх обіцянок. Він же хазяїн свого слова: слово дав, слово забрав.

Я не виключаю, що у Порошенка існують таємні домовленості з Путіним щодо Савченко. І на жаль як для Надії, так і українського народу, президентська воля зараз заплуталась в тенетах його власних фобій. Порошенко боїться мати поряд з собою патріотів, лідерів громадської думки. Адже як йому наказала провидиця, саме вони невдовзі призведуть до триумфального повалення рошенівського режиму.

Надіє! Повертайся якмога скоріше! Повертайся живою і здоровою, на нас чекають великі справи!

Віталій Купрій


Загрузка...