Українське громадянство перетворили на фіглярство

Петро Порошенко сам перетворив українське громадянство на фіглярство: захотів – дав, захотів – забрав. Але все чомусь як не гастролерам, то високопосадовцям.

А натомість сотні іноземних добровольців, що зі зброєю в руках довели відданість нашій країні, досі очікують на свою чергу. Чим Саакашвілі кращий за них?

Екс-президент Грузії зараз жалюгідно тікає, бо боїться тюрми – там йому можуть мститись за те, як вчиняли із ув’язненими за часів його режиму.

Коли Саакашвілі розповідає про права мирних зібрань і ЗМІ, хочеться нагадати криваві розгони мітингів і вбивство власника медіа в Грузії. Однозначно – Міхо не має нічого спільного із демократією.

Знаючи українські суди, не виключаю, що справа Саакашвілі може закінчитись чим завгодно. Та як би там не було, але якщо до вечора його не буде затримано – відповідальні силовики мають піти у відставку.

Ультиматум про здачу у 24-години не передбачений жодним українським Законом. Якщо людина в розшуку – її мають затримати. І президентство, чинне чи колишнє, нікого не звільняє від відповідальності перед Законом.

Президент має бути рівним перед Законом з усіма іншими посадовими особами.

Більше за можливе уникнення самим Саакашвілі відповідальності, лякає заява про те, що прокуратура має матеріали, які підтверджують контакти чинних народних депутатів України із посібниками режиму Януковича, що нині переховуються в Росії. Не виключено, що масштаби ворожої диверсії набагато більші, ніж ми думаємо


Загрузка...