Україні необхідна нова безпекова угода, яка замінить провальний “Мінськ-2”

Встановлення факту російської інтервенції виключно важливе для розробки нової безпекової угоди, яка повинна замінити провальний «Мінськ-2».

Суд над Януковичем по звинуваченню у державній зраді важливий не лише як моральна сатисфакція. У ході суду потрібно юридично встановити факт російської військової агресії в Україну.

Адже, головний доказ державної зради колишнього президента – лист із запрошенням російських військ. Встановлення факту військової інтервенції виключно важливе для розробки нової безпекової угоди, яка повинна замінити провальний «Мінськ-2». Зрозуміло, що до візиту в США чи зустрічі в нормандському форматі вироку ще не буде, але сам факт судового розгляду – також аргумент на міжнародних переговорах.

Противна сторона також все це розуміє. Тому два свідки, які могли підтвердити наявність листа Януковича – Чуркін та Вороненков – уже мертві.

Вирок Оболонського суду має бути бездоганним. А от виступів самого Януковича у прямому ефірі може і не потрібно – буде використана процедура заочного судочинства.

І прошу ГПУ не забувати про іншу справу по тому ж громадянину – про створення злочинної організації з метою корупційних дій. Схеми і діаграми демонструвалися суспільству вже неодноразово.

Чекаємо передачі справи до суду, покарання спільників і закриття схем, які вірогідно все ще працюють на інших бенефіциарів…