Україна закінчується там, де закінчується мова

Мова – це Воля.

Сьогодні Парламент першим питанням має проголосувати Закон #5313, покликаний вирішити в першу чергу проблему російськомовного контенту в українському телеефірі.

Ще не проголосували, а вже почалося…

В зв’язку з цим, пригадаймо, що казали коли мали ввести, до прикладу, радійні квоти!…

Що ми будемо слухати!?,а тепер – включаєш радіо і насолоджуєшся…яка якісна, прекрасна музика і скільки ж її!

Український дубляж:

Що ми будемо дивитись у кіно?!, а тепер- найкращий дубляж і до того гарний, що запитуємо, яка мова  дубляжу? Якщо російська – не дивимось, шукаємо українську!

Ну і абсолютний успіх-  Українська книга!

Я пам’ятаю, як прийшов до мене в АП, в 2006 році, Сашко Красовицький і сказав, що буде його “Фоліо” друкувати світову класику на українській. Хвилювався, чи будуть купляти. Раптом не продам перший тираж – може придбаєте?

Продав, розлетівся, мов гарячі пиріжки…І розлітається досі…

Ну а черги на Книжковий Арсенал – це апофеоз , найголосніша відповідь і підтвердження – Україна закінчується там, де закінчується  українська мова…

Колись у далекому тепер 1997 – ми на каналі 1+1, запускали “Династію” з українським дубляжем…

Хвилювалися. Нереально було знайти редакторів українського дубляжу і ми покликали поета Станіслава Чернилевського! Справилися! Все вийшло! Інтер з величезними рейтингами крутив “Мєнтов”.

Наша “Династія” не тільки не провалилася, а й вдало конкурувала в цими стрілялками -пугалками!

Ми тоді пішли у наш, український відрив і ніхто тоді не знав, що за цей наш відрив буде така важка, а сьогодні ще й кривава битва…. Нажаль…

Сьогодні за нашу культуру кращі українські сини віддають своє життя на Східному фронті… За нашу мову нас вбивали протягом століть, така дорога її ціна і таке значення має саме мова! Це найсильніша зброя і найпотужніша! Бо Мова – це Воля! І ми, і наш Парламент – маємо бути достойні подвигу наших  вічних Героів! Бо вже весь світ бачить – на Східному фронті є переміни.