Україна стане справді європейською державою тільки тоді, коли у нас буде європейський рівень життя

Україна стане справді європейською державою тільки тоді, коли у нас буде європейський рівень життя, щоб люди витрачали свої доходи не тільки на їжу і комунальні платежі.

У День Незалежності хотів би сказати те, що в мене на душі. Країну не можна побудувати на ненависті. Ненависть – це розруха. Треба будувати країну на позитиві, з вірою в свої сили, вірою в Україну, вірою у Господа Бога.

Президент сьогодні заявив, що Україна рухається по автобану до Європи. Все так, але рухається на розбитій бричці, запряженій старою клячою, якою керує поганий кучер.

Треба змінити і бричку, і клячу, і кучера, щоб форсовано рухатися вперед. Ми станемо справді європейською державою тільки тоді, коли у нас буде європейський рівень життя. І наша команда знає, як цього досягти.

Потрібно прямо зараз змінювати економічну і грошово-кредитну політику. Ми повинні продавати свою продукцію замість дерева, металу і зерна. Забезпечити виробників дешевими кредитами, щоб вони могли модернізувати свої фонди і бути конкурентноздатними закордоном.

Ми добиваємось радикального підвищення зарплат і пенсій. Щоб люди витрачали свої доходи не тільки на їжу і комуналку.

Ми вимагаємо повністю повернути у державне фінансування медицину та освіту. Тому що без здоров’я і знань громадяни не зможуть розвивати нашу країну.

Коли ми оберемо такий курс, Україна стане справді незалежною!