Україна не забов'язана приймати на себе удар біженців із Близького Сходу

Сьогодні в Яготині в 15.00 повинні були відбутись громадські слухання з приводу розміщення пункту біженців.

За пару годин до слухань, мешканці влаштували мітинг, на якому зібралося близько 500-600 осіб. Вони освистали представницю Держміграційної служби вимагаючи заборонити переселення до України мігрантів із Близького Сходу.

Націоналістична громадськість та жителі Яготина твердо заявили влади, що не бажають бачити на своїй землі мусульманських біженців. Україна не причетна до розпалювання конфліктів у тих країнах і жодним чином не несе відповідальності за їх наслдіки. Також, на тлі зневажливого ставлення держави до іноземних добровольців, що захищали Україну від російської агресії, спроба переселення на нашу землю мігрантів виглядає особливим блюзнірством.

Позаяк, ситуація з біженцями викликала такий масштабний резонанс та протест збоку українського суспільства, влада швидше за все вдасться до нових спроб швидкої “євроінтеграції”. У зв’язку з цим просимо всіх небайдужих інформувати націоналістичні організації про можливі спроби відкриття пунктів для біженців із Близького Сходу у віддаленних від обласних центрів населених пунктів України.


Загрузка...