Україна готується прийняти удар навали біженців із Близького Сходу

В Яготині планують розмістити більше двох сотень сирійських біженців. Всі знають чим закінчились мультикультурні експерименти в Європі, тут можна без деталей.

Ми навіть не будемо акцентувати на поведінці вихідців із Близького Сходу, що несуть у собі ворожі українцям культурні цінності. Нас обурює інше. Будемо відверті, сотні тисяч біженців змушені були покинути свої домівки через доволі об’єктивні причини, а саме масштабний військовий конфлікт.

Отож, виникає запитання, чому Україна має давати прихисток цим нещасним і не дуже людям, якщо конфлікт в Сирії та Іраку був спровокований, озброєний та профінансований у першу чергу Брюсселем, Вашингтоном і Москвою, якщо перший на певну моральну відповідальність все ж погодився, то останні від проблеми біженців відмежувались абсолютно.

Але ж саме російська та американська авіація щодня завдає бомбових ударів по сирійським та іракським містам вбиваючи сотні мирних жителів та руйнуючи будь-які умови для життя тисяч людей.

Україна не входить до складу ЄС та НАТО; Україна не проводить активної міжнародної політики та не втручається у конфлікт на Близькому Сході; Україна розділяє із Європейським Союзом абсолютно не потрібні їй проблеми…


Загрузка...