Убивство в Одеському СІЗО є наслідком жадібності і корупції

Те, що сталося в Одеському СІЗО — наслідки вибудованої всередині установи системи.

Я декілька разів писав про цю проблему на ряді прикладів, зокрема, розповідаючи про дії Едіка Панченка, що нині там перебуває. То він, сидячи в установі, додає в друзі потерпілу, котру сам же викинув з вікна.

То підписується на мене у ФБ. Потім у нього забирають алкоголь, він б’є співробітників того ж СІЗО. Пізніше — ще відібрали 3 телефона та блютус-гарнітуру.

А по останній ситуації, коли Панченко знову проявив активність у ФБ, я знов про це написав — обшук в камері йому провели “для виду”, смартфон з виходом в інтернет у нього залишився, і Панченко просто в тупу почав писати коментарі про цю ситуацію під тим же постом.

І зараз у Едіка є всі ті ж “блага” та все що той забажає і купить.

Адміністрація СІЗО сприяє йому і сотням подібних злочинців не з гуманістичних міркувань. А задля отримання фінансової вигоди. Там налаштовані цілі схеми по торгівлі наркотиками, алкоголем, засобами зв’язку і т. д. Всі про це знають.

По факту за гроші чи іншу вигоду можна там жити ну майже як в непоганому готелі. З тією відмінністю, що з такого “готелю” так просто не вийти.

Те, що особа, раніше судима за зґвалтування і вбивство де-факто вільно там розгулювала та вбила і розрізала на шматки жінку — наслідки цих схем. Наслідки бажання адміністрації підзаробити бабла. Наслідки невтручання і бездії (або часткового закривання очей) на такі речі з боку прокуратури.

Жадібність і корупція призвела до трагедії. Це лише те, про що сказали в ЗМІ. А скільки таких історій просто не стають відомими на загал?