У справі нападу на військовий аеродром в Одесі з’явилися цікаві деталі

Тим часом у справі нападу на військовий аеродром та по захопленню Літнього театру з‘являються цікаві деталі.

Якщо уважно передивитись відео з камери поліцейськоговід 29 жовтня, коли було здійснено напад на військову частину, то можна помітити чоловіка (в червоному кружку), котрий координує дії нападників. Він представляється полковником міліції у відставці на ім‘я Владімір Владіміровіч.

Нагадаю, за версією МВС це не бандити, а прості будівельники були.

Вже 14 листопада в Міському саду цей же Владімір був в ролі вже представника СП «Солінг». Це та фейкова труханівська фірма, котрій мали віддати під будівництво ТРЦ Літній театр, що і спричинило масові протести одеситів 18.11.17.

В особі Владіміра впізнали колишнього начальника міліції міста Одеси Володимира Босенка, котрий був на посаді до квітня 2014 р. (тобто коли тут активно діяли проросійські за сприяння міліції), а потім його на посаду в травні повернув Катеринчук. Постачальник тітушок на антимайдан.

Ще у 2013 активно співпрацював з Пшонкою та таскав чесно куплений на міліцейську зарплату годинник Ulysse Nardin вартістю 8 400 євро.

Проросійськи таймер писав йому вихваляючі статті про те, як добре Босенко пресував націоналістів.

Якщо ж перевірити реєстр, то виявиться, що на його дружину або тещу Ганну Босенко зареєстровано ще й охоронну фірму «Карабінер».

Босенко обслуговує інтереси мера Труханова. І у поліції та прокуратури питань до нього нема. Він же не якийсь там активіст з мобільним телефоном.
Уважаємий чєловєк.

За ідентифікацію «чєловєка» подяка Андрей Анастасов.


Загрузка...