У справі добровольця Краснова СБУ веде подвійну гру

СБУ виклало переговори за 2014-й Краснова.

– Говорить явно з росіянином. Росіянин переживає за Колєду і сепарський Слов`янськ. Плохіш явно.

– розмова про жирну тупу сепаршу Марію Коледу яка десь чудила на півдні України. Судячи з розмови Краснов не знав її і бачився раз чи два. Те що шиють йому СБУ – що він продав Коледі перероблений травмат м`яко кажучи дивно. Баба-сепарша їде через всю Україну в Київ аби купити у ″агента фсб″ перероблений травмат і потім тягне його через всю країну назад? Травмат?… Жирна баба – супербойовик з травматом? Дічь. Те що Краснов торгував переробленими травматами після Майдану цілком можливо, що міг продати травмат будь-кому – да. Але щоб фсб відправило бабу у Київ за такою недо-зброєю – маячня якась.

– злив інфи пересування колони на Слов`янськ – злито хер знає що. ″едет пять машин, марки не знаю, цвет не знаю, номера киевские, оружие не знаю, контакт есть через кого-то″. Тобто по суті не передано нічого, але сам факт такого спілкування херовий, чи велась Красновим ″гра″, чи він таки працював на Росію з цього уривку точно неясно.

– Краснов і той кого описує СБУ як російського агента говорять повну херню щодо телефонної безпеки. ″Поменяй симку″. Кожен ідіот вже знає що сімку недостатньо змінити аби обірвати слід. Треба міняти телефон бо дзвінок передає як ІМЕі труби так і номер сімки. Дивна необізнаність обізнаного Краснова і ″агента″.

Побачим що буде далі. Це уже хоч якісь докази, але ще криві та дотичні. Можливо ведеться якась ″гра″ СБУ. І є чіткі однозначні речі. Згадуваний візит в Білорусь – став би вирішальним доказом.


Загрузка...