У “Шегинях” перейшли не кордон, а межу громадянського протистояння у воюючій країні

Майже півтора місяця Саакашвілі не звертався до суду, щодо начебто незаконного позбавлення його українського громадянства. Весь цей час він умисно готував провокацію.

Те, що прорив українського кордону був заздалегідь спланованим актом, підтверджують документи, що засвідчують факти того, як народні депутати завчасно повідомляли про зустріч з виборцями – тим самим збираючи людей на пропускних пунктах.

Події в Шегині були нападом на військовий, режимний об’єкт, в процесі чого до прикордонників була застосована груба сила. Цей напад нічим не відрізняється від нападів в 2014-му році на пропускні пушки східного кордону.

Всі, хто брав в цьому участь, незалежно від того мають вони депутатський мандат чи ні – мають бути притягнені до кримінальної відповідальності.

Слідство має встановити хто бив і кидав на землю прикордонників – все це зафіксовано на фото і відео. У нас немає колективної відповідальності – кожен має відповідати за свої дії.

В Шегині не просто перейшли кордон, там перейшли межу громадянського протистояння у воюючій країні. За це треба нести відповідальність, і в тому числі – кримінальну.

Але політична відповідальність за це лежить перш за все на Президенті, і тих цинічних баригах, що сидять на Печерських пагорбах. Саме вони довели людей до ненависті, і готовності до насилля. Достатньо було одного лише пострілу, щоб спровокувати кровопролиття


Загрузка...