У парламенті відбулося кричуще порушення регламенту

Вчора у парламенті відбулося кричуще порушення регламенту, чинного законодавства і Конституції.

Господь свідок – і це можна легко перевірити – я намагався зупинити головуючу на сесії в цей час першого віце-спікера Ірину Геращенко від такого свавілля і наруги над законом, але, на жаль, Ірина Володимирівна мене не почула і пішла на правовий бєспрєдєл, повівшись на відверту брехню депутата від БПП Володимир Арешонков і не зупинивши її, коли вона була проінформована про те, що її просто “розвели, как котят”.

Можна як завгодно ставитись до пані Геращенко, водночас треба розуміти, в якому нервовому виснаженні перебуває головуючий на сесії в ті моменти, коли виступити хоче кожен охочий. Це об’єктивно важко. Цим паче, вона жінка – і нам усім треба пробачати трошки більше, ніж зазвичай.

Менше з тим, я встиг попередити Ірину Володимирівну про наругу над чинним законодавством, у яке її несамохіть втягнули. Я встиг вчасно її попередити, проте пані перша віце-спікер замість того, щоб виправити ситуацію, неприпустиму в парламентах цивілізованих країн, продовжила бєспрєдєл і влаштувала істерику, мовляв, я заважаю їй вести сесію.

Ірино Володимирівно, дуже прошу Вас публічно відповісти щодо вчорашніх подій в парламенті, апелюючи до з а к о н у, а не до своїх емоцій, визнати його порушення і вибачитись перед українцями за те, що вчора Ви зробили те саме, що робив Калєтнік взимку 2013-14 років на тій самій посаді. Я вірю, що Ви зробили це не зі зла, а просто дозволили собі зайві емоції.

***

Отже, згідно регламенту ВР під час пленарного засідання в п’ятницю в розділі “Різне” народний депутат може виступити на будь-яку тему, якщо він присутній і встиг фізично записатися. Також можна передати своє “записане” слово колезі.

На відміну від БПП, який представляє Арешонков, фракція #РПЛ – єдина фракція, яка д и с ц и п л і н о в а н о присутня на роботі, в тім числі у розділі “Різне”.

Нчора головуюча Ірина Геращенко п о б є п р є д є л у, порушивши закон, передала слово Олег Ляшко Володимирові Арешонкову, аргументуючи це тим, що він їй сказав, що “я з Ляшком домовився і буду виступати замість нього”.

Нто такий Арешонков, щоб виступати замість Ляшка? Нін взагалі рамси поплутав?
Ляшко особисто підійшов до Геращенко і підтвердив фальсифікацію брехуна Арешонкова.

Нані Ірина натомість не припинила фальсифікацію і н е з а к о н н о передала слово Ляшка якомусь Арешонкову.
Но є абсолютним правовим нігілізмом.

***

Ірино Володимирівно, прошу Вас публічно відповісти. Але мовою закону, а не мовою емоцій.

Нан Арешонков був разом з Вами у фракції БПП, але це не дає Вам правових підстав витирати ноги об закон.

Не перетворюйтесь у Калєтніка в спідниці, будь ласка.

***

P.S. а правда, що це Медведчук Вас попросив, адже Арешонков – його багаторічний соратник.

P.S.S. про Розенблата, співучасником злочинів якого – згідно даних НАБУ є Арешонков – поки помовчу. до Вашої відповіді. там ще цікавіше


Загрузка...