У “єврооптимістів” потрійні стандарти

Наймані провокатори Дурнєв і Крутчак, які називали себе журналістами, у 2015 році припхалися у до мене на прес-конференцію у Чернігові з фалоімітаторами і вазеліном.

Коли Ігор Мосійчук і Андрій Лозовий їм вибили за це пару дешевих вставних зубів, фальшморалізатори Наєм і Лещенко засрали своїми коментарями весь інформпростір, що радикали б’ють журналістів.

Уся продажна преса з радістю розігнала цей фейк. І всім було байдуже, що справжні журналісти на прес-конференцію ходять з диктофоном, а не з фалоімітатором. І що будь-який нормальний чоловік мав би засунути їм ці предмети туди, куди вони мріяли.

А коли луганчанин Сєва Філімоненко отримав кулаком в обличчя від Шабуніна, Наєм істерить, що Філімоненко не журналіст, а провокатор.

У цієї продажної зграї “єврооптимістів” фальшиві, чужі для Украіни потрійні стандарти. Своїх подонків вони виправдовують (згадайте 300-метрову квартиру Лещенка, в якій НАБУ не знайшло очевидної корупції), зате вішають ярлики на всіх, хто проти їх продажних збочених “принципів”.

Любіть і цініть Україну таку, як вона є, найрідніша. Генномодифікована і інфікована чужими зайдами Україна приречена на поразку!

Загрузка...