У Дніпрі піднімають голову колишні регіонали, колабораціоністи і сепаратисти

Не провівши розслідування, з боку поліції некоректно озвучувати можливі причини перестрілки в Дніпрі, унаслідок якої загинуло двоє учасників АТО.

Принаймні одного із потерпілих, який зараз перебуває в реанімації, я знаю особисто. АТОшники такі самі люди і потрапляють в різні ситуації, як і всі інші. І не треба думати, що через участь у війні вони всі знервовані, вразливі тощо. Це неправильно.

З боку поліції непрофесійно робити якісь висновки. Вони повинні розслідувати інцидент, шукати причини вбивств і їхніх замовників. Також неправильно говорити про економічні мотиви цього розстрілу.

Тут треба розбиратися. Але факт очевидний: зброя була спрямована саме на АТОшників, досить відомих людей, активістів, правозахисників. Людей нахабно розстріляли з автомата просто серед білого дня. І це повинно турбувати суспільство.

Не секрет, що в Дніпрі почали піднімати голову колишні регіонали, колабораціоністи і сепаратисти. Ми бачили це на 9 Травня. Узагалі вони почуваються добре по всій Україні, навіть у Львові. Тому що такою є державна політика, спрямована на демілітаризацію суспільства, на те, щоб люди не думали про війну.

Верхівка вже давно змирилася з регіоналами і веде з ними спільний бізнес. І яким би патріотично налаштованим не був Філатов, один він нічого не зробить. Нічого б не зробив і Коломойський. Це кілька років тому був підйом патріотичних сил і сепаратисти сиділи по норах. Але тепер у нас у тому ж парламенті кожен другий сепаратист

Загрузка...