Транш від МВФ – ознака слабкості української економіки та влади

Новий мільярдний транш від МВФ – не свідчення успіху реформ, як стверджує Президент Порошенко, а навпаки – ознака критичної слабкості української економіки та влади.

Бо цей кредит, якщо врахувати не тільки відсотки, під які він видається, а й ті секретні умови, що йдуть “у пакеті”, просто безцінний.

Президент Порошенко так радіє черговому закордонному кредиту, ніби його переобрали на другий термін. І при цьому ховає меморандум з МВФ від парламенту і суспільства. Замість того, щоб створювати українцям робочі місця, влада підписує угоди, які прирікають нашу країну на статус сировинної колонії з дармовою робочою силою.

Фракція Радикальної партії пропонує Антикризовий план розвитку економіки, реалізація якого дозволить не тільки відмовитися від кредитів МВФ, а й подолати масову бідність українців. Я розірву всі міжнародні угоди, які забирають в українців роботу і гідну зарплату. Моя команда проводитиме політику протекціонізму і підтримки національного виробника замість імпортного хламу, яким завалена Україна.


Загрузка...