Так звані “опозиціонери” домовилися з владою

Повертаючись до рішення Чорноморського райсуду Одеської області який виправдав проросійських екстремістів винних у вбивствах українців 2травня 2014 року в Одесі.

Зараз ми всі обурюємося, що суд виправдав ублюдків які вбивали українців але водночас мовчимо, що непокараним залишається натхненник і організатор кривавого сепаратиського шабашу в Одесі голова Одеської облдержадміністрації часів Януковича який нині ховається за депутатським мандатом Микола Скорик.

А знаєте чому Скорик досі не гниє у в’язниці за кров яка по його вині пролилася в Одесі? Все дуже просто. Ці так звані “опозиціонери” домовилися з владою. Домовився до речі ні хто інший як гауляйтер Януковича Сергій Льовочкін якого так захищає від громадськості Микола Скорик.

Суть домовленостей дуже проста. Опоблок голосує за президентську і урядову судову та пенсійну реформи а у відповідь влада не притягує до кримінальної відповідальності злочинців режиму Януковича які ховаються за депутатськими мандатами у фракції Опоблоку серед яких чільне місце займає Льовочкін і Скорик.

Не вірите? Прослідкуйте як буде голосувати за судову і пенсійну реформу Опоблок?

Саме через це Генеральний прокурор Юрій Луценко не зважаючи на свою обіцянку так і не вніс до парламента подання на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт натхненника і організатора кривавої бойні 2 травня 2014 року в Одесі Миколи Скорика.


Загрузка...