Світові лідери з нетерпінням чекають вироку Савченко

Доброго здоров’я, друзі!

Надворі в нас четвер, роботи у всіх нас багато, але іноді варто зробити і перерву. Цей момент настав, тож заварюємо собі чай або каву і смотрім, шо нам кажуть інформаційні агенства.

Головні події зараз розвиваються в ростовському Донецьку, де відбувається цілком ожидаємий правовий беспредєл. Вчора прокурори заявили, шо по совокупності совершонних преступлєній страшна злодєйка Надя Савченко должна буть подвергнута наказанію у виді 23 років позбавлення волі і – вишенка на торті – 100 тисяч рублів штрафу за коварне пересєченіє кордону велікой і прекрасной Раіссі.

Інтриги не случилося і не могло случиться – не могли ж ми ждати, шо прокурори вийдуть і скажуть: “Ми два года страдали херньою, Надя невинувата, отпустіть її, пожалуста, додому”. Однако, все рівно требуваніє прокурорів прозвучало резонансно і визвало широкі волни возмущенія як в Україні, так і за її предєлами. А це іменно то, шо нам нада: заворушилася англомовна преса, общественне мнєніє Запада знову привлєчено до Хуйла і в хреновому для нашого пацієнта смислі. Значить маховик розкручується, Хуйло на крючке і нікуди він, падла, не дінеться.

Сьогодні в тому суді важний день: виступатимуть адвокати і сама Надя. Колись по мотивам цих собитій вестимуться дослідження, писатимуть книжки і зніматимуть фільми. Дідусь впевнений, що і адвокати, і Надія свідомі своєї ролі і нам не буде за них соромно. Завтра, вірогідно, “суд” оголосить дату винесення вироку, сам вирок винесуть десь після 8 березня і понятно, шо там буде років 20. Но це буде вирок не Наді. Судді підпишуть приговор собі– їх дальнєйша судьба незавідна і скоріше за все ми побачимо їх груповий потрет на лаві підсудних у Гаазі.

Тобто наближається зараз не розв’язка, а лише кульмінація. Після винесення вироку мають взбодритися і мірові лідери, а їх колективний тиск на Хуйла має призвести до розв’язки – тобто до звільнення нашої героїні. Дід у це твердо вірить, бо Хуйло всього-навсього грьобаний наркоман. За дозу “велікодєржавного велічія” він готовий із трусів випригнути. Тому, например, звонок Обами з обіщанієм зустрітися та пагаваріть вполнє може дати Хуйлу те удовлєтвореніє, за яке він відпустить на волю українських бранців. Від разговора з Хуйлом від Обами не убуде і Україна не постраждає. Ну, пройде пару хвиль істерик “нас слівают”, но скільки вже тих істерик було і ще буде. В общем, Надю і решту полонених нада звільняти, хунта це зробити не способна, бо хунту Хуйло самостоятєльним ігроком не щитає. Значить Пороху нада звонить до Меркель і до Обами і коордінірувать їхні дєйствія. Времені для розкачок нема, Надя твердо налаштована на сухе голодування. Дєйствуй, Петре.

Меж тєм, Хуйло в послєднє врем’я чуствує ломку і нєдомоганіє. Ширка “союзноє государство”, якою його щедро накачав бацька Лукашенко улєтучилася. Дальше – больше. Хуйло з важкою як бодня головою глянув у вікно, а там дємонстрація по поводу годовщини вбивства Нємцова. Ще і з українськими прапорами. Перепугані бояри тут же устроїли для Хуйла процедуру, яка обично всігда приводять сцаря в приподнятоє настроєніє – созвали колєгію ФСБ. Хуйло прийшов на ту колегію, насладився дозою обожанія спецслужб і заодно похвалився ватнікам як його ФСБ харашо работає – поймано більше 400 шпійонов.

Но все настроєніє тут же іспортилося, бо туроператори здуру обратилися до сцаря с ніжайшей просьбой упростить візовий режим для іностранцев. Тіпа, шоб турістов іностранних прівлєч на пляжі моря Лаптєвих. В Хуйла сразу зашевелилося чекістське лібідо, він тут же заподозрив туроператорів у зговорі із ЦРУ і всьо такоє. В общем, туроператорів прийдеться несладко

А ще й американскіє партньори ведуть себе з Хуйлом по-свинськи, бо Сирія замість плацдарма для будущих побед послідовно превращається для Хуйла в зону безисходності. Перемирія як не було, так і нема, а натомість Хуйлу приходиться все більше відгавкуватися від Туреччини. Амерканці замість вгамувати султана Реджепа улибаясь розводять руками. Саудовська Аравія вместє з арабськими союзніками тоже в обморок від велічія Хуйла не падає, а відноситься до нього, як і належить – як до прислужника шиїтського Ірану. Хуйло ще й подлив масла у вогонь всячеськи намекая, шо Росія помагає курдам, хоть ето преувеліченіє. Но лучше би він цих намйоків не робив – тепер ответственность за усі хуліганські виходки курдів автоматично лягає на Москву. І становиться совершенно ясно, шо вся сирійська авантюра (як, власне і українська) результат не точного розрахунку, а банальної некомпетентності Хуйла та його спецслужб.

Дідусь, єслі ви помітили, послідовно проводить думку, шо Хуйло дурак. Це не від недооцінки противника. Це – результат багаторічних спостережень за пацієнтом, які дають дідові підстави твердо наполягати, шо Хуйло таки дурак. Человек він ізначально ума дуже посредственного. Обикновенний службіст, ісполнітєльний, но без стратегічного бачення ситуації. Такі в роботі тоже полєзні, ми всі з подобними людьми часто сталкуємося по роботі. Но дідусь таким людям самостійних задач ніколи би не нарізав, а давав би прості заданія, які требують впертості і усідчівості. При тому, без контролю їх оставлять не можна, бо такої херні наворотять… А Хуйло з нєкоторих пор остався без контроля. Результат, як бачимо, наліцо. Тому ставитися до пацієнта нада так, як він того заслуговує і не варто бачити в ньому якогось гіганта мислі чи стратєга. Просто впертий дурак, а з нєкоторих пор і наркозавісімий.

Про завісімость Хуйла від справжніх чи мнімих доказів велічія Росії і його лічно добре ізвесно його боярам. Які навчилися раз за разом вколювать Хуйлу ін’єкції того велічія, получая взамен разні бонуси. Давно розкусив Хуйла і бацька Лукашенко, який є наверно чемпіоном по колічеству викачаних з дурнуватого наркоші дєнєг. Сильно він Хуйла не балує, просто устраює йому торжественні прийоми, при яких Хуйло чуствує себе Генеральним секретарем ЦК КПСС, которий відвідує союзну республіку. Побольше совецьких символів і музики – і оп-ля! Дєнєжкі в Мінск тєкут рекой.

Середньоазіатські бариги дивляться на бацьку завістліво і тоже хочуть впарити Хуйлу свою дурь. Учора до Хуйла спешно прибув барига із Киргизії, який привіз із собою великий саквояж із шприцом. А назад достопочтєнний Алмазбек Шаршенович планірує привезти невеличний гонорарчик за услуги. Бо жолдош Атамбаєв ніяк не може спокойно пережити той факт, шо накануні до Хуйла навідався мадярський барига Віття Орбан, який за просте упоминаніє географічного фанкту, шо Угорщина малєнькая, а Росія большая, получив 10 млрд долларов. Тому тепер Алмазбек Шаршенович співає Хуйлу пісні советкіх композіторов і надіється на гонорар. Однако, покашо про фінансовую помощ России стратєгіческому союзніку Киргизстану не чуть, значить самодєятєльное іскусство жолдоша Атамбаєва не визвало в душі Хуйла ностальгіческіх воспомінаній о велічії СССР.

Україна тоже довгий час впарювала Хуйлу всяку совецьку дурь, особенно в цьому смислі виділявся пан Кучма. Даніличу варто було розказати паціжнту пару байок про советськоє ракетостроєніє, як Хуйло пускав слюні і розрішав Києву крутити газовий кранік скіки душе угодно. Но со временєм обстоятєльства змінилися, Україна отказалася поставлять Хуйлу наркотіки. Ну і послєдствія того отлученія Хуйла ми всі зараз бачимо – класична ломка наркомана, яка заставляє його робити всякі безумства.

Вчора Хуйло на засіданні свого правітєльства особенно тєпло поздравив із дньом рождєнія Трутнєва – ізвесного інтєлєктуала, який прочитав нєвесть скільки книг: дві або три. То Хуйло поздравляя ще раз напомнив про геройский поступок Трутнєва, як той бросався в Давосі на Пороха і Солтенберга. Отсюда ясно, як Хуйло ненавидить Пороха і це, наверно, єдінственне, шо Порох може записать собі в актив. У всьому іншому хунта веде себе кононічно, значить судьба її вполнє прогнозіруєма. Нічого особенного дід від хунти ізначально не ожидав, но вот Надю Савченко нада спасать. Сам не можеш – звони на Запад взрослим пацанам, не сиди сиднєм.

Сохраняєм бадьорий бойовий дух, держим кулаки за Надю Савченко і всіх наших полонених, занімаємся спортом, піклуємось про ближніх та допомагаємо Армії.
І слєдім, шоб віздє парядок був! А не те, шо січас.

P.S. Дідусь тут на пару днів іщезне із ефіра – мафіозно-корупційні схеми так затягують, ето так увлєкатєльно За кілька днів сподіваюся детально доповісти на що потрачені ваші гроші, отримані дідом за “Історію України”. Окремо хочу підкреслити, що грошей на волонтерстсво дід НЕ збирає. У мережі мені вже траплялися випадки, коли дідові клони перепощують мої пости, а потім розміщують якісь рахунки для збору коштів. Будьте уважні – то не дід. Мені багато разів люди щиро пропонували перераховувати гроші – я щоразу послідовно відмовлявся. А потім реалізував підступний план – написав книгу. Отримані за неї гроші я від початку не вважав своїми, це ваші трудові гривні, довірені мені для допомоги Армії.

І ще… Я оце подумав… Українці народ дуже недовірливий, не вірить нікому, а особенно власті. І даже коли власть хоче зробити щось хороше, зразу починаються підозри, нападки та нищівна критика. Але ось феномен – якомусь маловідомому фольклорному блогеру, якого мало хто бачив – тисячі, десятки тисяч вірять. Більше того – книгу купують і гроші перераховують, не сумніваючись, що дід не підведе. Я дуже зворушений цією довірою і запевняю – дід не підведе.

Свирид Опанасович


Загрузка...