Сваволя рейдерів на Позняках показує їх змову з владою

З приводу Позняків і Качиного озера.
Я не киянин, тому не знаю багатьох деталей. Однак, з бандформуванням, яке хазяйнує на Позняках зіткнувся влітку 2014 року. Тоді я як журналіст і волонтер знімав вибори на кількох виборчих дільницях округу.
Раптом мені подзвонив друг Tymur Bedernichek, позвавши на допомогу – на них “наїхали” якісь бандити, які представлялися, начебто, “бійцями АТО”. Я опинився вже майже під кінець конфлікту. Жека Карась перед цим попустив бандитів Кримчака, і ті від здивування почали “давати задню”. побачив, що тіпочки у нулячих, фактично неюзаних уніформах країн НАТО (різнобій) і броніках 5+ – також неюзаних. Вони саме намагалися “буксувати” на Тімура, а я спитав у них – “Хто такі? з Якого батальйону” Чому наїзди на журналістів”.
Ті пояснили, що, буцімто, тільки з фронту пацани, “перегрілися там”, і не бажали, щоб їх знімали. Я задав логічне питання:”Я сам тільки звідти – де був, і в якому відділенні? Зараз спитаю. Якщо це підтвердиться – питань нема. Якщо ні – у вас будуть проблеми”. Уроди почали відмазуватись, типу “нє нада,парєнь”. Але мене зачепило, що мразі наїхали на мого друга. Я став настирливо питати де вони воювали. Уроди по одному почали “розсмоктуватись”. (згодом цих падлів таки вичепили бійці “Азову” і “Донбасу” і надавали по рогах за самозванство).
Це могла би бути одна з небагатьох історій зустрічі журналіста з криміналом. Однак, Кримчак був заступником Чєрнавєцкого, який спеціалізувався на віджимах і різних мокрухах та оборудках.Однак, його як “іфіктівного мєнєджєра” підібрав Клічько, і юзає по повній. Тепер бандформуванню віддали на відкуп Дарницький ринок і район Позняків. Самі мразі видають себе за “Самооборону Майдану” і “Автомайдан”!
Учора потрапив на місце подій на Качиному. Як виявилось, там “будівельники” ходять з цепурами, у дорогих костюмах, і фактично всі мають абонемент до спортзалу. Також у всіх при собі є по кілька костюмів та камуфляжів. Поліція виявилась перед ними безсила – коли “будівельники” та перевдягнені бандити побили жінок, носаками наваляли і комусь мусороначальнику. Він із підлеглими “проковтнув” це, заявивши, що грубих порушень немає. Однак, до каталажки відправили до десятка активістів.
Що цікаво – з друзями виявив серед бригадирів йовбаків сєпаратора. Мразь втекла, але показово, що серед цих виродків така падаль.

То ж, з купи букав падвєдьом ітогі:
на Лівому березі діє старе бандформування Чєрновецького, яке тепер служить Клічьку, і проти якого безсиле МВС. Рейдерам потурають на всіх щаблях влади, і на волю громади Клічьку чи інших чиновникам плювати. Сьогодні передали, що ті дебіли побили двох жінок – їх госпіталізували. Що це означає? Вас ніхто питати не буде. Захоче забудовник віджати землю – кинуть сотні тітуханів, і ваші ділянки заберуть на користь рейдерів. І мусора тут не поможуть. Тільки власний опір. Тільки вогонь на ураження по рейдерах і згуртованість громади. Інакших методів не існує.

Сергій Вакула


Загрузка...