Суд по Саакашвілі перетворили на виставу, в якій політики було більше, ніж правосуддя

Рішення Печерського суду по запобіжному заходу для Саакашвілі було написане за межами України. Це була свого роду вистава, в якій політики було більше, ніж правосуддя.

Ці події вкотре підтверджують, що зовнішній вплив сягає величезних масштабів, внаслідок чого на нашій території грають будь-які держави, крім України.

Всі акції Саакашвілі направлені на те, щоб збурити країну, послабити чинну владу і підготувати державу до нових виборів.

Адже сам Саакашвілі згідно Конституції не має права брати участь ні в парламентських, ні в президентських виборах, а значить діє в інтересах інших політиків.

Епопея з Саакашвілі почалась не з прориву ним кордону, а з незаконного надання йому українського громадянства Петром Порошенком.

І тому саме Порошенко тепер несе відповідальність за все, що відбувається. Замість займатись розбудовою країни, політики втягуються в штучно створювані протистояння.

Хоча по-справжньому важливі речі, які мають їх хвилювати, це: як закінчити війну, повернути окуповані території і мир на українські землі, та як зробити Україну потужною економічною державою, де для українців буде робота і гідні зарплати. Особисто для мене важливе саме це, і хотілося б, щоб так було і для моїх колег.

Суд по Саакашвілі був виставою, в якій політики було більше ніж правосуддя.


Загрузка...