Стопами дєдушкі Шокіна

Про клопотання Генпрокуратури до Державної фіскальної служби перевірити ряд депутатів, в тім числі мене.

Офіційної заяви ГПУ досі нема.

Все -на рівні чуток і домислів. Згадався Остап Вишня: “Оце вчора приїздила звiдтам молодиця, так казала, що її свекровi кум його казав, що кумова баба чула од свахи, що та сама бачила, як коноплi мочила, що нема куди через тую качву коноплини ткнути!”.

За моєю інформацією, це все таки правда, і є відповідні рішення “найчеснішого” Печерського районного суду.

Нічого страшного. Надам ДФС і НАЗК усі документи щодо спадщини за всі роки і відчуження майна рідних.

Але було б справедливо, щоб Генеральна прокуратура клопотала також про перевірку Генерального прокурора, який “забув”, що живе у 900-метровому (!) будинку, записаному на свого тестя. Тим паче, серйозний бізнес родини Генпрокурора Юрія Луценка з’явився в ті часи, коли він очолив Міністерство внутрішніх справ.

Тоді посади в структурі МВС на всіх рівнях продавалися наліво-направо, як колготки на базарі, а тендери на підряди систематично вигравали фірми з орбіти міністра Луценка. То це, скажіть будь ласка, бізнес чи корупція?

Показово, що рішення про перевірку мене надав саме Печерський райони й суд. Той самий, що свого часу оголосив Юрію Луценку вирок – 4,5 роки тюрми і конфіскацію майна. Тоді нинішній Генпрокурор назвав цей суд “вулицею червоних ліхтарів”.

Є серед шановних читачів бодай один, хто щиро думає, що за ці роки Печерський райсуд – символ корупції і вибіркового правосуддя – став чесніше?

Очевидно, що Facebook-прокурор, який ні одну справу не може довести до кінця і працює лише над власним піаром, просто намагається скомпрометувати Радикальну партію (колегу Сергія Рибалку теж перевірятимуть за клопотанням ГПУ) і залякати нас. Іде вірним шляхом дєдушкі Шокіна, який вже вносив подання на мій арешт в 2015 році.

І дійде туди само – з ганьбою в політичне небуття.