Совок і ненависть в Сумах: як депутати проводили спартакіаду

Спартакіада… для депутатів. СумДУ

Про те, що це совковщина і смішно виглядає – треба говорити, але не зараз. Оскільки те що відублось сьогодні є не першим дзвінком, а скоріше вже сумна правда.

Приїхав в обід провідати команду СМР. Але побачив те, що викликає шок.

Чмирь Чмирь ходить собі серед депутатів, здоровкається, з кимось перекидується парою слів. Так от шановні депутати і не тільки, перші та останні обличчя області:

– нехай вам руки повідсихають, якщо розуму вистачило потиснути руку вбивці
– нехай ваші матері проллють ті ж сльози та з тієї ж причини, що й матерки Небесної Сотні, якщо не вистачило духу сказати в лице чмирю хто він та що про нього думаєте, якщо цей негідник простягнув вам руку.

Продовжу

Почалась лінійка, совкове відкриття совкового заходу. Перед шикуванням ми, з небайдужою частиною СМР підійшли до ведучої з проханням надати слово команді СМР, так як ми не збиралися стояти поруч зі зрадником та вбивцею. Але почули, що: “у мене тут начальство, Салатєнко, що я зроблю..” Підійшов Річкаль, почав тиснути на ведучу, щоб продовжувала захід.

Тим не менше ми з Chepik Volodymyr, Макс Галицький, Юлія ЛевченкоАндрій Баранов Dmitriy Lantushenko, Дмитрий Наталуха Гончаров Василь та інші, вийшли на середину зали та висловили свою проукраїнську позицію, бо якщо ні МВС, ні прокуратура не можуть дати гідну оцінку зраді чмиря, то ми маємо висловлювати своє ставлення до цього негідника, зробити його перебування в Сумах нестерпним, недоречним, помістити в політичний вакуум мінімум. Бо цей ідіот навіть не розуміє, що трапилось. Таке враження, що змінились назви партій, а народ все такий же лох. Занадто страшну ціну ми заплатили та платимо зараз, щоб мовчки дивитись як це мудак розсікає серед людей. Занадто ми толерантні, незлобливі та добрі серцем до своїх ворогів.

Виголосивши своє ставлення, ми закликали всіх тверезомислячих депутатів не стояти поруч зі зрадниками із Партії Регіонів. Але відреагували лише одиниці: це депутати Шевченко, Ковальов та Петрикей з Кролевця. Депутати СМР від самого початку не ставали поряд.

Всім іншим було не до принципів та цінностей. Таке враження, що футбольчік/валєйбольчік важливіше тієї трагедії, що відбулась майже два роки назад.

Тим часом слово надали Салатенко, він шось пробубнів про спорт, здоров”я, бла бла бла. Від сюрреалізму інколи закладало вуха. Невже настільки пофіг?

Огидно! Неначе не було Майдану, неначе не було війни. Нація ділиться на гречкосіїв та воїнів. І сьогодні дух кожного з нас було видно.

Додаю фото, щоб всі могли побачити, хто обрав правду і народ, а хто відмовчався.

Інші фото: нехай згадають, подивляться у вічі нашим загиблим братам.


Загрузка...