Шило на мило: новий глава адміністрації Путіна

Для нас, українців, принципового значення яке буде прізвище у нового маленького путі, який очолюватиме адміністрацію великого путі, загалом не має.

Але нюанси є. Бо від того, що собі надумають і напланують кремлівські хуйлики, на жаль, для нас багато що залежить.

І в цьому контексті я бачу два можливих негативних нюанси, пов”язані з призначенням номенклатурної дитини главою адміністрації президента РФ. Перш за все, новий шеф канцелярії давно ходить за Путіним, як його протоколіст.

Тобто, це, судячи з усього, комфортна особисто для Путіна людина, яка наділена певними бюрократичними талантами – швидко якісно і непомітно для шефа зробити його життя приємним.

Це загроза. Путін віддаляє значно більш самостійного в мисленні чиновника, з величезним багажем знань і досвіду. Натомість наближає протоколіста, а, по суті, придворного лакея. Це може свідчити про те, що Путін замикається у собі і відгороджується від альтернативної неприємної для себе інформації, знань та впливів. Для людини, яка має доступ до ядерної кнопки – це дуже погано. Як, зрештою, як і для усіх, хто можуть постраждати від рішення натиснути на ту кнопку, що ухвалюється без повноти інформації та альтернативного аналізу та прогнозів.

Новий глава адміністрації не має серйозного політичного та управлінського досвіду. І це теж загроза. Вихований в цековській номенклатурній сім”ї отприск, доля якого була молочно-шоколадною – МЗС, посольство в Японії, АПУ, уряд і аж до шефа канцелярії президента РФ, навряд чи має адекватне уявлення про світ.

Отже, неадекватність політичних рішень президента РФ може лише зростати.
А Іванов, судячи з усього, з політичної арени відійшов на не менш важливий участок. Екологія це лише звучить смішно для колишнього міністра оборони. Але якщо зважити, що екологія – це природокористування, а значить і дозволи на розробку надр, то все стає зрозумілим.

PS. Хто не в темі, Путін призначив колишнього дипломата і протоколіста, сина секретаря ЦК КП Естонії, главою адміністрації президента Росії.

Джерело


Загрузка...