Шлях Дорна або турне по Сибіру

Іван Дорн і його зашквар – геть не новинка чи виняток з правил, просто тенденція.

Йшов четвертий рік “сори” і за цей час всі російськомовні та орієнтовані на запоребриковий ринок виконавці стали перед вибором – мала і не особливо платоспроможна українська публіка чи у тричі більший і набагато прибутковіший російський ринок. Звісно, більшість пішла протореним і легким шляхом Дорна, думаючи виключно про свій заробіток.

Під час війн завжди так – всі ці селебрітіз та зірки виглядають як розумово відсталі та жалюгідні ідіоти – саме так виглядає Дорн у цьому інтерв’ю – коли намагаються догодити всім і не про*рать частину фан-бази. Мєрзость.

І при цих розкладах наївно вірити, що хтось із російськомовних виконавців залізобетонно на боці України. Тільки їм почне здаватись, що пішов спад емоцій навколо війни – тихо полетять в турне по вєсям Сибіру.

Але ж справа в тому, що не лише вони. Такі ж установки в багатьох наших співвітчизників. Весь їх патріотизм в мить пропадає, коли заради держави, армії чи суспільства доводиться жертвувати своїм часом, частиною доходів чи іміджем. Не забуваймо це, ставлячи хрест на Дорні.

Загрузка...