ГПУ хоче звинуватити мене у зв'язках з терористами ЛНР

Шановні пані та панове з Генеральної прокуратури України.

Розумію, що я вам дуже не подобаюсь. Навзаєм. Попри те, що багатьох з вас я знаю особисто і давно, а декого – з минулого століття.

Так, в мене були і, схоже, будуть й надалі складатися непрості взаємини з вашим керівництвом. Але не я призначав саботажників Махницького, Ярему, Шокіна на посади. Не я призначав їх заступників. Не я виявився неспроможним за два з половиною роки посадити за грати хоча б одного сепаратиста калібру Єфремова чи Ахметова. Натомість ви слухняно фаршували в’язниці патріотами, а гаманці – грошима. Не всі, звісно, але багато хто.

Отже я не можу зрозуміти вчорашніх подій, коли ви надали доручення СБУ допитати свідка у справі т.з. “ЛНР”, і виявилось, що з умовних десяти питань дев’ять стосуються моєї скромної персони: чи не пов’язаний я з терористами, чи не брав я участь у терористичній діяльності, чи не фінансую я тероризм etc. І на цьому тлі – лише одне дрібнесеньке питаннячко про діяльність батька “ЛНР” Єфремова. Ви там геть їбанулися чи шо?

Пані слідчий, Свєта, що це було? Ти мене з 99-го знаєш. Добре знаєш. Могла б просто зателефонувати і спитати. Я б відповів. Але оскільки не зателефонувала і не викликала на допит, відповім публічно:

1) Так, я пов’язаний з терористами. Кров’ю, малою батьківщиною, втраченим дитинством сина, передчасно постарілими батьками, віджатим у моєї родини майном та іншими речами, які я ніколи не забуду і не пробачу.

2) Я не брав участі у терористичній діяльності. Хіба що якось запропонував публічно показати дещо дуже особисте Яремі, який теж збирав на мене компру, в обмін на його відставку. Як бачиш, подіяло.

3) Я не фінансую терористів. Але я опосередковано фінансую людей, що їх толерують. Тобто вас.

Я чудово розумію, з якою метою ставляться такі завдання СБУ, що хакнула мій Telegram. Я переконаний, що у разі потреби знайдеться купа свідків чи хрестоматійний грам на кишені. Окей, то є ваша карма, але мене не полишає одне просте питання.

Чому я цікавлю вас так саме, як і ваших “колег” в Луганську? Що за синхрони? Чи ви вже встигли укласти меморандум про співпрацю? Якщо чесно, я не здивуюсь.


Загрузка...