Щодо антицерковної заяви Лещенка

Пропозиція депутата-єретика, богоборця, бузувіра, служителя сатани, ліберального христоненависника, бісоводимого Сергія Лещенка знести недобудовану церкву біля виїзду з мосту Патона “в боротьбі за краєвид Києва” суперечить здоровому глузду і принижує почуття усіх віруючих людей.

Не лише громаду євангельських християн-баптистів, якій належить храм, і навіть не лише усіх християн, а будь-яку людину з тими чи іншими релігійними переконаннями. Свобода совісті є однією з базових цінностей нормального суспільства. Київ – українське мультикультурне місто, де є мощі 120 православних святих, мечеть, синанога, лютеранське кірха і т.д., місто, де кожна людина в праві обирати свій шлях до Всевишнього, дбати про традиції своїх предків.

Наша країна пережила сімдесят років безбожної радянської влади, коли знищувались храми, люто переслідувалося православне духовенство, а Українську греко-католицьку церкву взагалі заборонили, наче це терористична організація. Ніколи знову!

Нині, в час російської агресії, усі християнські конфесії (крім однієї, керованої ззовні) спільно моляться за Перемогу і справедливий мир в Україні. І в цей же час єврооптимістичні комсомольці нової доби воліють знов знищувати споруди, збудовані во славу Божу, бо йому, бачте, краєвид не подобається…

Як вірний УПЦ Київського Патріархату і колега-депутат засуджую ганебну, абсолютно неприпустиму в цивілізованому суспільстві заяву Лещенка. Ця заява свідчить про те, що єретик Лещенко керується дияволом, відтак місце йому не в парламенті, бо з нього треба виганяти бісів.

Лещенко має публічно покаятись, скласти мандат і йти в монастир спокутувати свої гріховні заяви. Амінь.