Що чекає у майбутньому сьогоднішніх героїв АТО

Що чекає у майбутньому сьогоднішніх героїв?

1. Але ж українські воїни, на думку Полторака, незаконно зайняли Широкине – бо по договорняку Порошенка-Путіна Широкине потрібно було здати росіянам?

2. А Маріуполь – ні? Адже “Рошен” – вивели з Маріуполя – аби щось не трапилося! Полторак прохопився істиною – потрібно повернути (запросити?) росіян назад? Адже у нас АТО – і той, хто буде ображати українських громадян “сепаратистів” – буде мати справу з Матіосом та Аваковим!

3. Адже в умовах миру вбивати “ворогів” не можна, бо ворогів у мирний час не буває! Так що не нагороди, не виплати, а в’язниця чекатиме на наших бійців. Як на Краснова, наприклад, або куля – як на Мужчіля чи Музичка… Якщо хтось розслабиться – згадайте Музичка та Мужчіля, Галущенка – це наше майбутнє. Олігархічна диктатура не може без власного кладовища ворогів.

4. Приклад української соціальної антиутопії:
Вже дуже скоро Оленою Білозерською буде опікуватися військова прокуратура та СБУ. Адже вона стріляла у мирних українських громадян, яких помилково вважала “сепаратистами” та “ворогами”, не розуміючи, що АТО – це мирний час, а у мирний час НЕМАЄ ворогів.

5. Тим більше, якщо з уявним ворогом торгує наш головнокомандувач, а на тому боці – однопартійці “Опозиційного блоку” та частини Блоку Порошенка! Так що приклад Станіслава Краснова, Лісника – майбутнє шановної (без іронії) Олени Білозерської та її товаришів. Попереду – в’язниця та катівня в підвалах Грицака, Матіоса та Авакова.

6. Якщо пані Олена хоче мирним та законним шляхом перебрати ініціативу на себе – не вдасться. Юридичного, мирного шляху переходу від олігархічно-кримінального режиму НЕ існує. Доведеться плигати через прірву “беззаконня” – або тікати з України – де народ підтримує бариг.

7. Немає зараз логічного, законного, мирного шляху розрулення ситуації. Якщо росіяни будуть витіснені ПРИ Порошенку – це ПОГАНО, бо режим олігархії та бандоти увічнюється. Диктатори після перемог лише укріплюються. Зараз саме невдачі на фронті підштовхують Україну до історичного прогресу. Так було завжди в історії людства. Так що яРОШЕНИ – дуже підходяща сила для укріплення олігархічної влади.

Артем Фурманюк


Загрузка...