СБУшники, які викрали Краснова, зневажають Майдан і вважають добровольців мародерами

СБУшники катували Гонту і мріють повбивати та вимордувати всіх добровольців…

Кішка тонка!

Ви з беззбройним Майданом не змогли впоратись, бо окрім екіпіровки та принципу “десять забивають одного”, ще потрібна сила Духу і Правда!

У Майдана й у Гонти ці якості є! У вас же, окрім підлості, тваринного страху та жорстокості, нічого немає. Час розплати наближається, трясіться, падлюки, пощади не буде!

«Адвокату Мамализі Андрію
Краснова С.О.
СІЗО СБУ
Заява
Повідомляю Вам, що 28.02.2016 р. приблизно о 01.00 ночі я знаходився біля заправки SOCAR, що біля зупинки «Мала Олександрівка». Я побачив, що до мене підбігають люди з автоматами. Я зупинився та підняв руки. Люди, що підбігли, почали бити мене прикладами автоматів в голову та ногами по всьому тілу, хоча я не чинив ніякого спротиву. Також вони били мою дівчину Шелест Оксану Костянтинівну, що була зі мною.
Після того, як вони приблизно хвилину мене били, вони замотали мені голову скотчем, щоб я нічого не бачив, та взяли наручники і потягнули в ліс, приблизно за 300 метрів від заправки.
Там приблизно 7 годин наді мною знущались та катували, безперервно мене б’ючи. Я лежав в багнюці та болоті з мінусовою температурою та періодично втрачав свідомість. Ніяких питань з будь-яких злочинів мені не задавали, а тільки казали, що мене вб’ють, що через наш Майдан одні проблеми, що всі добровольці, зокрема, Батальйон «ОУН» – злодії та мародери, не воювали, і всіх потрібно винищити.
Після цього мене привезли на вул.. Володимирську, де приблизно годину ще катували до приходу адвоката приблизно о 10 годині ранку.

А саме, ставили на розтяжку та били, коли я падав. Також ставили навколішки та притискали голову до підлоги та примушували швидко рахувати. Якщо я збивався, то знову били.
Я вважаю, що все, що зі мною сталось – це результат репресій проти добровольців та майданівців, а також виконання прямого замовлення на моє усунення з боку Росії, оскільки там на мене заведено 4 кримінальних провадження, і так звана прокурор Криму Поклонська неодноразово обіцяла, що розбереться зі мною.
Краснов С.О.

(підпис)

29.02.2016 р.»


Загрузка...