Саакашвілі не планує повертатися в Україну, оскільки боїться депортації у Грузію

Звісно, Міхаель Саакашвілі, як і будь-яка людина, має право прибути на український кордон і пройти прикордонну службу.

Але головне не те, чи перетне Саакашвілі кордон між Україною і Польщею 10 вересня, головне, щоб при цьому не відбувся штурм пропускного пункту в Краківці. Не можна допустити, щоб на західному кордоні повторились блокування і штурми, як в 2014 це відбувалось на сході. Зараз нам фактично хочуть заслати ще одного «Леніна в опломбованому вагоні», що підніме бунт в середині країни і знищить українську державність.

Спроба Саакашвілі в’їхати в Україну стане шоу. Ніхто не пропустить його на територію нашої держави, і він лишиться влаштовувати концерт під камери на нейтральній території.

Якщо він зайде не територію України, то згідно міжнародної угоди буде екстрадований, як злочинець, що оголошений Грузією у міжнародний розшук. Саакашвілі сам добре це знає, і ніколи свідомо не піддасть себе такій небезпеці.

До певного часу він був «любим другом» президента Порошенка, і за це «з барського плеча» був обдарований громадянством і посадою очільника одного з ключових економічних регіонів України.

На подяку за це Саакашвілі агітував за кандидатів від БПП в Чернігові та Одесі, воював з командою Філатова в Дніпрі.

Коли відбувались переслідування політичних опонентів Порошенка – Саакашвілі мовчав, не був ані на моїх судах, ані на судах у Корбана. А тепер граблі, по яким він ходив – б’ють його ж по лобу. Бо все було добре, до тих пір, поки між Порошенком і Саакашвілі не «пробігла кішка», після чого грузинському гастролеру було анульовано українське громадянство, і тепер він сам волає про репресії проти нього.