Саакашвілі може потрапити в тюрму за корупційні оборудки з землею в порту “Южний”

За результатами своєї поїздки на південь України отримав цікаву скаргу від депутата Лиманської райради Одеської області Сергія Кривенка.

Скарга стосується неправомірних дій влади по відношенню до потужного іноземного інвестора, який через ТОВ “Олсідз Блек Сі” (виробництво харчових масел) вклав в український бізнес більше 200 млн. доларів.

Зокрема в скарзі йшлось про неправомірні дії Державної архитектурно-будівельної інспекції, яка з перевищенням повноважень змушує інвестора руйнувати свої виробничі потужності. На жаль державний рекет цієї організації відомий повсюди в країні. Це ніщо інше як вимагання хабарів. Надсилаю вимогу Гройсману провести службове розслідування, зупинити свавілля і притягнути винних до відповідальності.

Проте більш цікавим для мене виявилась друга частина скарги, яка присвячена екс голові Одеської ОДА Міхеілу Саакашвілі. Виявляється, що ще у жовтні 2015 року він публічно заявив, що готовий передати для “найкращих реальних інвестпроектів” землі в акваторії порту “Южний” під будівництво 4-х причалів.

Наобіцяв всім все і вся, Саакашвілі віддав ці прибережні землі ні кому іншому, як скандально відомому бізнесмену Бахматюку. Вкладники збанкрутілого “ВіЕйБі” банку будуть ще довго пам’ятати це ім’я.

В результаті всі інвестиційні проекти, які б могли розвиватись через доступ до нових причалів, зупинені. Бахматюк не виконав своїх зобов’язань, причали не збудував.

На теперішній час правоохоронцями розпочато досудове розслідування проти посадових осіб Одеської ОДА (читай Саакашвілі) за фактом зловживання владою, яке нанесло шкоди державі в особливо великих розмірах.


Загрузка...