Російський слід брюссельських терактів

Реальним придуркам і справжнім дегенератам присвячується.

Нервова і не адекватна реакція вищих посадових осіб РФ, а особливо двох путінських поплічників, Медвєдєва та Іванова, на українську позицію щодо можливої причетності Кремля до терактів у Брюсселі – це ще одне яскраве підтвердження правдивості наших доводів. Після їхньої ідіотської істерики в ЗМІ, все чітко стало на місця. По суті, своїми параноїдальним заявами вони “спалилися”.

Як кажуть в народі: “На злодії й шапка горить”… Очевидно, що саме Кремль і є головним замовником, а його спецслужби організаторами кривавих терактів у Франції, Туреччині та Бельгії. А виконавці – створене ними радикально-ісламське терористичне угрупування ІДІЛ. Феніта ля комедія. Занавес.

А суєтяться і нервують, бо прекрасно розуміють, що рильце в пушку, нерви ж не залізні. Особливо коли кажуть правду. Ось і втратили контроль над емоціями. Вирішили брутально і нахабно відгавкуватись з прямими образами, бо більше сказати нічого – це всі їхні аргументи. Але ж не пролізло.

Увесь цивілізований світ вже зрозумів і не сумнівається, що в цих страшних трагедіях має місце російський слід. Про це свідчать і останні коментарі європейських та американських політиків, а також представників їхніх силових відомств у західних ЗМІ.

Нічого, розплата настане обов’язково. І вона не за горами…


Загрузка...