Радикальна партія всіма законними методами протистоятиме бурштиновій мафії і пограбуванню Полісся

Прощена неділя в Рівному.

Сходив до церкви, зустрівся з побратимами по УНСО, а зараз з командою рівненських однопартійців-радикалів розробляємо стратегію боротьби з бурштиновою мафією в поліському краї. Наразі з сумом можемо констатувати, що її очолює чинний голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков. Принаймні про це гуде все Полісся. В той же час медицина, освіта, соціальний захист людей в області в жахливому стані. Зараз усунувши з посади голови Рівненської обласної ради нашого однопартійця Володимира Ковальчука, Чугунніков фактично узурпував владу в поліському краю. Мета проста – безперешкодно відвести на підконтрольні фірми 35 000 гектарів рівненської землі. Останню перепону у вигляді Ковальчука, Чугунніков усунув чим відкрив шлях до повного дерибану природних багатств Полісся.

Радикальна партія Олега Ляшка всіма законними методами протистоятиме бурштиновій мафії і пограбуванню Полісся. Зокрема:

-завтра о 14.00 в Рівному відбудеться форум депутатів міських, районних та обласної рад Рівенщини на якому буде затверджено план боротьби з бурштиновою мафією і ініційовано відставку голови Рівненської ОДА Віталія Чугуннікова;

-підготовлено позов до суду, щодо не законного усунення з посади голови Рівненської облради Володимира Ковальчука;

-сплановано взаємодію з громадськими організаціями Рівненщини, щодо проведення спільних акцій протесту направлених на боротьбу з бурштиновою мафією області.

Як казав славної пам’яті Роман Шухевич: “Ми боремось не тому, що ненавидимо тих, хто знаходиться перед нами, а тому, що любимо тих, хто у нас за спиною!”

Ігор Мосійчук


Загрузка...