Радикальна партія бачить майбутнє за страховою медициною

Разом з кандидатом на довиборах у Верховну Раду по 151-му округу від Радикальної партії Олега Ляшка – Русланом Ляшком відвідали Центральну районну лікарню в м. Пирятині на Полтавщині.

Поспілкувались із колективом медиків. Розповіли про план Радикальної партії по зміні економічного курсу країни, розвитку вітчизняного виробництва, збереженню стратегічних підприємств, і звісно – реформу та підтримку медичної галузі. На сьогодні ситуація плачевна: відстрочено всі підготовлені профільним парламентським комітетом Законопроекти – їх гальмував колишній спікер Володимир Гройсман. А попередній Міністр охорони здоров’я Квіташвілі не вигадав нічого кращого, як запропонувати приватизацію медичних закладів. Слава Богу це йому не вдалось. Тепер місце Міністра вакантне, але жоден із фахових, шанованих медиків, яким пропонували обійняти цю посаду – не погодився. Бо ніхто не давав їм гарантій незалежності від влади і самостійного формування власної команди. Галузь лишилась без толкового керівника.

Радикальна партія бачить майбутнє за страховою медициною. Це дозволить зменшити навантаження на державу вдвічі, і підвищити ефективність медичного обслуговування. За рахунок держави має покриватися забезпечення пенсіонерів та надання невідкладної медичної допомоги. Колектив медиків Пирятинської районної лікарні повністю підтримав викладені мною засади. Проте людей, крім майбутніх реформ, цікавило і насущне для них питання: заклад досі не може розрахуватись за рентген-апарат. Борг складає близько 1,5 млн. грн., і єдина надія на державну субвенцію, яку вперто не надають. А тим часом рахунки лікарні арештовані, що значно ускладнює всю роботу. Пообіцяв, що вже в понеділок, як народний депутат, направлю відповідне звернення прем’єр-міністру Володимиру Гройсману про виділення коштів з державного резерву, а Руслан Ляшко, як депутат Полтавської обласної ради – до обласного голови, щодо виділення грошей з бюджету обласного. Спільними зусиллями маємо забезпечити лікарню районного значення обладнанням для нормального обслуговування людей.


Загрузка...