Раднику президента потрібно або мовчати, або вчити матчастину

Сьогодні, під час «кави на Майдані», радник Президента Сергій Бірюков сплутавши грішне з праведним заявив, що Маріуполь звільняв не добровольчий батальйон «Азов» а 72 бригада.

Як учасник тих подій і на той час заступник командира добровольчого батальйона «Азов» відповідально заявляю – це не правда!

Ми, тобто перші близько 40 добровольців (чорних чоловічків» прибули під Маріуполь 4 травня 2014 року і зразу познайомилися з командирами та бійцями 72 бригади які в той день не знаючи хто ми такі ледь не накрили нас градами. В нас тоді виникли приязні стосунки які зберігаються до нині.

5 травня 2014 року при МВС було створено добровольчий батальйон «Азов». В той же день ми втрапили в першу засідку сепаратистів. Після ще декількох сутичок з сепаратистами за рішенням керівництва МВС 7 травня ми були виведені до Києва для доукомплектації особовим складом і озброєнням…

Під час кривавих подій 9 травня 2014 коли проросійські терористи фактично захопили місто на місці подій було лише декілька добровольців а от 72 бригада робила героїчні зусилля, щоб захистити місто.

«Азов» в тому числі приземлилися літаком в аеропорту Маріуполя пізно ввечері того ж таки 9 травня коли місто вже нажаль знаходилось під контролем сепаратистів.

З того дня 72 бригада облаштувала навколо Маріуполя на виїздах блок-пости і в часі коли я чи інші «азовці» виїжджали в розвідку в місто ми завжди з ними дружньо контактували.

13 червня 2014 року під час звільнення Маріуполя в зачистці укріпрайону бойовиків-сепаратистів брали участь виключно бійці добровольчого батальйону «Азов» за вогневої підтримки ЗУ-23 яку з бойовим розрахунком якраз і надала 72 бригада. Тил «Азову» тоді прикривали нацгвардійці і рота добробата «Дніпро-1».

Це коротко правда про події весни-літа 2014 року в Маріуполі. Є ще багато цікавого але то згодом…

Правдивість моїх слів можуть підтвердити: Олег Однороженко, Ігор Криворучко, Палій Азовський, Дмитро Лінько, Захар Лаврентьев, Андрій Лозовий, Євген Коняшко, Дмитро Корчинський, Олексій Середюк, Атілла Селлеі-Довженко, Олександр Довгий, Марат Сайфулін Олена Білозерська і звичайно Лідер Радикальної партії Олег Ляшко який тоді найактивніше з усіх політиків допомагав захищати і звільняти Маріуполь!

Ці люди зараз належать до різних партій і організацій та подекуди навіть не подають один одному руки але впевнений з памятю в них все добре.

Що ж до Бірюкова то в його випадку будучи радником Президента треба або мовчати, або принаймі вчити матчастину!


Загрузка...