Провал з отриманням "Оскара" не вплине політичну культуру України

Доброго ранку! Добрим людям на здоров’я! Понеділок!!!

Україна не отримала Оскара за документальний фільм про Майдан.. От печалька!!!  Ви засумувалии??? :)))
Ну отскажіть, яка Вам різниця оцінить світ наш Майдан чи ні? Вони не оцінили кількість людських жертв, які український народ поклав за свободу? Зате якийсь там фільим про складну долю, якоїсь однієї дівчини в Лондоні розчулив жюрі. А ще якісь геї виходять на сцену оскароносної академії і так радіють, що у весьт світ тепеляскає по стегнам підтримуючи те , що вони вони тепер можуть прилюдно тра… і рекламувати це… От радість! А ще велика проблема, священники педофіли в Католицизмі! От їх стільки, що всі забули про порносайти з малими дітьсми , і спокійно те сприймають. забувши що священик педофіл то виключення , то хвороба, а те що навколо повно педофілії просто їх не хвилює. Завжди є щось неприємне у світі, але коли це стає смаковиськом забувають про гоолвне, про свободу та гідність, то чи так потрібен Вам той Оскар. А ще смішно, з нас самих, як вишукуємо родинні зв’язки у Дікапріо.  От. десь. колись його прабабця пройшлась неподалеок українця. Ну от що Вам всім з того? А нічого насправді. Цініть самих себе і свою країну.
Майдан він наш, і ми маємо своє і своє потрібно розвивавити, а все інше так, збоку щось на користь , щось на зле. Головне що ми є самі! Головне здоров’я нашої нації!І Згодний зТрампом, котрий повторив фразу Мусоліні, ” Краще бути одну мить Левом, ніж сто років віцею.”
Ми нація і дай Бог, щоб ми це не втратили, а тільки розвили та зміцніли в цьому. Бо вати ще так доволі навкруги. Ще стільки овець , котрі підуть за Савкошвілі так само, як за порушенко, Вони будуть кричати про свій героїзм і свою боротьбу. А вівці рядами у стайню за мир за три тижні та псевдоборотьбу з корупцією.

Будьмо! Будьмо здоровими , сильними і будуємо своє, допомогу примаємо, але не саджаємо собі на шию Ні Савкошваль ні Боровиків.

Слава Нації!
Бог нам в поміч!
Кримські татари, ми з Вами молоді душею, скільки б нам не було років! Аллаху Акбар!

Степан Стецько


Загрузка...