Проти правого руху готуються нові масштабні репресії

До уваги всіх, хто в правому русі і на фронті.
З кількох джерел надійшла перевірена інформація, яку підтверджують і дані з антиукраїнських організацій і структур.

Наразі за ініціативою ОБСЄ, а саме групою, що займається відправкою статистики до ЄС, проходить закрита конференція обласних слідчих (понад 50 представників репресивного апарату) на тему расизму та дискримінації соціальних меншин (мусульмани, геї, цигани).

Наразі європейські куратори навчають українських слідчих правильно полювати на “нацистів”. Зараз слідчі вивчають націоналістичну символіку (близько 50 символів) і досліджують різні батальйони, праві організації, неформальні об’єднання і тусовки ультрасів. Вже відомо, що у їх програмі, узгодженій з ЄС, розроблена підготовка до масштабних облав проти націоналістичних рухів.Наразі розробляється пакет документів і готуються зміни до законодавства, згідно яких можна буде діяти у “правовому полі” в полюванні на праві рухи.

Подібні заходи проводяться не вперше. Тим, хто не в курсі, зауважу, що ЄС та США мають своїх ставлеників у нас (як той же Яценюк та Порошенко), за допомогою яких вони утримують свої частки бізнесу (це величезний потік грошей з різних галузей. Для прикладу погугліть матеріали по Байдену, син якого був заведений в ласі грошові потоки. Україну грабує не лише Москва, а й Захід). За допомогою їх вони контролюють фактично всі головні прибуткові годівнички. Але вони дуже некомфортно почуваються в полі націоналістів. Це окрема тема. Однак, зауважу наступне:
– під час проведення G7 в Будапешті у 2012 році одним з найголовніших тем обговорення була ситуація в Україні. Тоді мільярдерів Заходу занепокоїло зростання популярності націоналізму серед широких верств населення. Тоді через лівацькі структури наша національна символіка (герб і прапор) були оголошені “експертами” “символами нацизму” (такими різна шавота і досі у звітах ЄС представляє нашу національну символіку), а проти правих організацій розгорнули репресії: до в’язниць запроторили лідерів “Патріоту України”, “Правого сектору”, почали пресувати ультрасів (хто забув – ініціаторами усіх цих мусораських провокацій були ярі прихильники “русского міра”, які були головними діячами Антімайдану, а з 2014 року або воюють на Донбасі проти нас, або зараз сидять у Москві, де “формують уряд” проти “хунти”).

У нас під час Майдану шавота була змушена набрати у рот води, але на Заході, особливо в Німеччині (в особі оточення Меркель і її дегенератів) проти “Правого сектору” та інших патріотів розгорнули кампанію з висвітлення нас як представників фашизму-нацизму. Нагадаю, що подібні вкиди тривали з літа 2014 року, а за останні 3 місяці різні лівацькі структури зняли вже три фільми проти України, де наших правих показують як людоїдів-нацистів, а сам Майдан очорнюють і висвітлюють як шабаш ІІІ Райху. Ясно, що це не всі так вважають у ЄС, але тенденція, гадаю, переконлива.

Зрозуміло, що шоколадний барига зацікавлений у такій підтримці ЄС, а тому він радо сприяє згаданій вище програмі. Переляк від спілкування з націоналістами 1 грудня 2013 року на Банковій не забувається… Джерела з його оточення свідчать, що Рошенко часто в кошмарах бачить, як його тягають за бари біля грейдера…

Його логіка також зрозуміла: націоналісти на свободі не дадуть виконати “мінські домовленості”, і завести Моторолу, Гіві, Захарченка і Плотніцького до Верховної Ради. А із зачисткою патріотів народ стерилізують “толерантністю”..

Переконаний, що у разі розгортання нових репресій проти націоналістів це стане останнім і фатальним кроком для олігархічного режиму шоколадного бариги. Зараз в’язниці переповнені атошниками і націоналістами. В той же час сєпарів відпускають і амністують згідно кулуарних договорняків з Кремлем і терористами. У разі ж витка нових переслідувань правих, навряд чи широкі маси будуть миритися з тим, що нас будуть бити за наші символи, тим більше з нав’язуванням толерантності до виродження та терористів Донбасу. Навряд чи барига зможе зломити пассіонарний запал тисяч людей, які змогли дати по зубах Кремлю, і зламати плани окупації всієї країни (коли у олігархів вже був узгоджений договорняк про здачу більшості країни). Репресії лише пробудять у ще більшої кількості патріотів Дух одвічної стихії і слухати шоколадного дегенерата та його блазнів вже ніхто не буде.

То ж, – на нас чекають цікаві події і двіжі!
Слава Україні!

Сергій Вакула


Загрузка...