Протести у Московії – це імпотенція кріпаків

Я категоричний противник порівняння нашого революційного Майдану, який вигнав зрадника Януковича і назавжди змінив нашу країну з так званими антикорупційними протестами Навального, які вчора пройшли у Московії.

Про які порівняння може йти мова, коли вчора на всю Московію затримано до 3000 чоловік, а від так званих протестувальників постраждало аж два (!!!) поліцейських і, при цьому, їх лише поцарапали. Жодного покаліченого (я вже не кажу про вбитого) поліцейського, жодних цепків, пляшок з напалмом чи хоча б бруківки… А найголовніше, жодного спротиву при затриманні і жодної спроби відбити затриманих. Ці так звані борці з режимом Путіна з сумним виразом обличчя, що німі раби йшли до автозаків і лише крякали, а в цей час їхні соратники мовчки за цим спостерігали…

Ви можете собі уявити, щоб у часи Революції гідності її учасники без бою дозволили когось арештувати? Я вже мовчу про все інше…

“Україна не Росія”, – сказав Леонід Кучма, і це, мабуть, єдине в чому з ним можна погодитися на 100%. Не можна нашу козацьку націю порівнювати з натовпом кріпаків, психологічно не готовому навіть розбити вікно у райвідділку поліції. Такі порівняння принижують нас, українців – горду, волелюбну і войовничу націю! Наша головна відмінність від учасників протестів Навального – це СОЛІДАРНІСТЬ і здатність стояти на смерть в обороні своїх прав і свобод!

В той же час ми, перебуваючи в стані війни з Російською Федерацією, мусимо заохочувати її мешканців до будь яких акцій протесту і, бажано, провокувати поліцію на надмірну жорстокість по відношенню до учасників акцій протесту. Чим більше кремлівські сатрапи у формі поліції покалічать, а краще вб’ють своїх співвітчизників-кріпаків, тим швидше у Московії почнеться бунт, який залє кров’ю всю “еРеФію”. Саме кривавий бунт у Московії є запорукою нашої перемоги у війні із нею. Мусимо щоденно провокувати хазяїна Кремля на жорстокі і, бажано, криваві репресії проти власних кріпаків. “Провокація – Репресія – Революція” – це формула нашої перемоги над Московією і нехай в результаті кривавих бунтів загинуть десятки тисяч кріпаків, вулиці всіх їхніх міст зачервоніють від крові, ми, українці, переможемо, адже ворога, ослабленого внутрішнім бунтом, дуже легко знищити, тобто перемогти.

І не шкодуйте московських лібералів та демократів. Їхня демократія і лібералізм закінчується там, де починається українське питання. Ми мусимо керуватися виключно своїми національних інтересами, а все інше то від лукавого.

Загрузка...