Проросійські ЗМІ беруть повноцінну участь у війні проти України

Не розповідайте, що “Страна” є опозиційним виданням, – це кремлівський рупор, який веде другий фронт у нашій гібридній війні з Росією.

Захисники хабарників-сепаратистів: Першою прилетіла захищати Гужву, міністр юстиції часів Януковича Олена Лукаш. Всі пам’ятають як вона закликала розганяти Майдан найжорсткішим способом. Для мене і для більшості українців не вкладається в голову як ця людина досі перебуває на волі.

Взяти напоруки Гужву викликався Вілкул. Про його антиукраїнську діяльність можна розповідати добу. Матеріалів по ньому вистачить на довічне ув’язнення.

Помийне відро Льовочкіна, постійний рупор ватного Інтера Каплін горланить про про “свободу слова” і тиск на ЗМІ. Готовий виконати будь-яке завдання свого кремлівського керівництва, тому тут дивуватись нічому. Потрібно відпрацьовувати, бо сам зі своїми людьми на Полтавщині по вуха погруз в корупційних злочинах.

Кужель – що у п’яної Тимошенко на умі, те у Кужель на язиці. Захищала всі режими влади, зараз прибилась до Тимошенко. Багатолітня дружба Тимошенко з Путіним буде тривати вічно, поки Юля не піде або в тюрму, або втіче на офшорні острови.

Обслуговувач олігархів Лещенко, якому плювати на будь-які національні інтереси, принципи чи закон. За гроші готовий писати джинсу і фейки, ходити на гей-паради. Продажна псевдожурналістська солідарність. Сам сотні разів бував в таких ситуаціях.

Всі російські ЗМІ в один голос заявили про тиск, фальсифікації. Навіть не цураються використовувати одні й ті шаблони і темники. Одна контора – ФСБ, тут все ясно.

І всі ті, кому плювати на закон, мораль і захист національної безпеки. І не розповідайте про опозиційні ЗМІ. Це не опозиційні, а злодійські кремлівські рупори.

Це другий фронт в нашій гібридній війні проти Росії. Я півроку провів в найгарячиших боях на воєнному фронті, буду воювати і на інформаційному.

Загрузка...