Про розмір застави і про так званий замовний характер справи Гужви

Наразі головний меседж захисників кремлівського агента, головреда інтернет-сайта strana.ua Ігоря Гужви – це звинувачення Радикальної партії Ляшка у підігруванні владі в організації репресій проти нібито опозиційного журналіста та опозиційного сайта.

Хочу запевнити: Радикальна партія не підігрувала і не збирається підігрувати владі цинічних бариг, але в той же час ми, по-перше, ніколи і ні за яких обставин не дозволимо себе шантажувати, а по-друге, агенти Кремля і, особливо, кремлівські пропагандони були і назавжди залишаться нашими ворогами. Це для нас принципово!

В той же час, мінімальна застава встановлена Гужві, як альтернатива арешту, якраз і засвідчує, що влада ялова і жодного втручання в цей судовий процес не було.
Коли влада пресувала мене, то печерний суд навіть не розглядали можливості застави будь якого розміру, як альтернативи мого арешту. Партійці, друзі пропонували заставу будь якого розміру, але влада вустами суддів чітко відповідала – ні! А тут з Гужвою все по фен-шую, 544 000 гривен застави і вільний.

А найголовніше у цій справі – припинити говорити про будь яку політичну складову. Її немає! Є банальне здирництво! Українці мають знати, як з’являються замовні матеріали у ЗМІ і як псевдожурналісти за гроші готові їх знімати.

Загрузка...