Про політичне самогубство Артеменка

Оголосивши на весь світ про якийсь “свій” мирний план зі здачею в оренду РФ українського Криму народний депутат Андрій Артеменко вчинив політичне самогубство.

Він став токсичним для українського суспільства.

Вчора Президент Порошенко припинив українське громадянство Артеменка і жоден притомний український політик не сказав жодного слова на його захист.

Це показник супер токсичності! На жаль ця токсичність ще не розповсюдилася на всіх хто є натхненником цього прикрого політичного самогубства Артеменка з його “мирним” планом.

Медведчук, Юлія Тимошенко, Льовочкін та Онищенко-Кадиров – ось ця четвірка підірвала консерву Артеменка, розкручувала в інтересах Кремля його так званий мирний план а зараз кинули як використаний контрацептив.

Поматросили і бросили.

Тільки такий одноклітинний політик як Артеменко міг повірити басням цієї четвірки аферистів, корупціонерів та кидал на довірї.

Ми ж своє слово тримаємо. Не минуло і півроку а 16 травня український парламент позбавить депутатських повноважень Андрія Артеменка. І так буде з кожним хто навіть спробує зрадить Україну та Радикальну партію Олега Ляшка!


Загрузка...