Про Пашинського і п’яне бидло на дорогах

Ніч з 30 на 31 грудня минулого року.

Я з друзями повертаюся з бані у Василькові. По дорозі в районі колгоспного ринку йде п’яний громадянин.

Він кидається нам під колеса, зупиняє нашу машину і починає ногою бити бампер. Коли ми вийшли з машини і почали пояснювати цій п’яній істоті, що так не можна, він дістав з кишені і пред’явив нам посвідчення поліцейського.

Через 20 хвилин в районі Западинського ринку геть п’яна компанія бидла перекрила дорогу і на зауваження мого товариша, який був за кермом, кинулася на нього з пустими пляшками. Зупинилися і повтікали ці п’яні недоумки лише після того, як мій товариш зробив попереджувальний постріл в повітря зі свого травматичного пістолета.

Це я до того, що не слід свої політичні вподобання чи антипатії проектувати на ситуацію, яка 31 грудня сталася з народним депутатом Сергієм Пашинським під тим-таки Васильковом. Звичайно, кінцеву оцінку цим подіям має дати неупереджене і бажано публічне розслідування, але два висновки можна зробити вже зараз:

1. П’яне бидло на дорогах чи то за кермом, чи то у вигляді пішохода, який зумисно порушує правила дорожнього руху – то є велике зло, і я ініціюватиму збільшення покарання для таких осіб.

До речі, саме у Василькові п’яне бидло за кермом вбило двох неповнолітніх дівчаток. А вантажне авто, яке без відповідних габаритних і аварійних вогнів в темний час доби було покинуто на трасі Київ-Одеса в районі Кривого Озера, спричинило ДТП, яке забрало життя семи (!!!) українців.

2. Парламент має негайно розпочати розгляд законопроекту 1135-1 “Про цивільну зброю і боєприпаси”, співавторами якого є майже вся фракція Радикальної партії Олега Ляшка і який підготовлено фахівцями Української Асоціації Власників Зброї.

Українці мають отримати право на самозахист за допомогою вогнепальної зброї. Це не означає безконтрольну роздачу вогнепальної зброї всім і вся, але дасть право здоровому і не судимому українцю захистити себе та свою родину від бандитів чи агресії п’яного бидла.


Загрузка...