Про місію Волкера і “Мінські угоди”

Ми їх випихаємо у двері, а вони їх нам у вікно намагаються запхати…

Це я про так звані Мінські угоди та намагання спецпредставника США Курта Волкера залишити це мертвонароджене дитя світової дипломатії як основу та дорожну карту для повернення миру на наш український Донбасс.

З величезним інтересом переглянув а потім і уважно перечитав інтерв’ю Волкера про Дубайські перемовини з радником президента РФ Сурковим. Особливо цікаве це інтерв’ю з точки зору того, що в ході цих перемовин намагалися вирішити долю України без представників нашої держави. Звичайно в ході переговорів а ні Волкер, а ні тим паче Сурков не керувалися нашими українським національними інтересами. І те, що так звані Мінські угоди які є нічим іншим як дипломатично-політичним шляхом європейських дипломатів по умиротворенню агресора знову стали наріжним каменем перемовин між Волкером та Сурковим цьому яскраве підтвердження. Більше того Волкер намагається цю міжнародну національну ганьбу у вигляді так званих Мінських угод легімітизувати. Зокрема у своєму інтерв’ю він наголосив, що за міжнародними законами “Мінські угоди” вважаються дійсними і “виклик – у тому, як їх імплементувати”.
———————————-

Це твердження Волкера абсолютно не відповідає дійсності і немає під собою жодного юридичного підґрунтя!!!
За українським законодавством ЖОДНІ міжнародні угоди які не ратифіковані українським парламентом не обов’язкові для виконання нашою державою!!! «Мінські угоди» НІКОЛИ навіть не розглядалися українським парламентом на предмет ратифікації!!! В жодному з законодавчих актів ухвалених українським парламентом вони навіть не згадуються!!!
—————————————-

Місія спецпредставника США Курта Волкера полягає в тому, щоб на основі так званих Мінських угод знайти компроміс з країною агресором Російською Федерацією і зупинити збройний конфлікт на Сході нашої країни.

Наше ж завдання це перемога у нашій національно-визвольної війні на Сході, звільнення окупованої частини Донбасу та Криму і економічне відродження України! «Мінські угоди» є величезною перешкодою для виконання цього завдання яке наразі стоїть перед українською Нацією і Державою! «Мінські угоди» це камінь який на шию українцям вцепили ті хто хоче бути другом Путіна і умиротворити агресора! Нашим завданням є зрізати цей камінь, скинути цей тягар для подальшого успішного руху до перемоги!
———————————————-

Маємо нарешті усвідомити, що перемога на міжнародному дипломатичному фронті можлива лише у випадку коли Україна з об’єкту зовнішньої політики США, Євросоюзу та Росії стане повноцінним не залежним суб’єктом міжнародної політики. Бо інакше нас чекають темні часи і доля країн третього світу.


Загрузка...