Про Євробачення та його наслідки для України

Зараз коли Євробачення скінчилося, страсті вляглися, пропоную зробити декілька висновків з почутого і побаченого з точки зору українських національних інтересів.

1. Як на мене після минулорічної перемоги Джамали Україна мала відмовитися від проведення у себе на території цього пісенного конкурсу. Такі прецеденти мали місце. У нас йде війна, майже щодня гинуть наші військові і цивільні громадяни. Влаштовувати пісенно-танцювальні конкурси коли за 500 км гинуть люди м’яко кажучи не етично і аморально по відношенню до власної Нації.

2. В день фіналу Євробачення московські окупанти вбили чотирьох цивільних мешканців української Авдіївки. Навіть Президент Порошенко скасував свій візит на фінал цього конкурсу але а ні ведучі, а ні організатори навіть не подумали оголосити хвилину мовчання. Якби була моя воля то я б або примусив конкурс вшанувати загиблих українців, або скасував фінал Євробачення.

3. Україна на проведення Євробачення з державного бюджета тобто по суті з наших з вами кишень витратила 30 мільйонів доларів. Для порівняння набагато заможніші європейські країни на проведення цього конкурсу витрачали в три-чотири рази менше ніж Україна. Про розкрадання коштів виділених на проведення у нас Євробачення не говорив лише лінивий. Вже завтра скерую відповідні депутатські звернення по відомих мені фактах до ГПУ, НАБУ та Нацполіції.

В сухому залишку маємо:

-роколоту країну. Одні воюють а інші танцюють, одні співають а інші ридають…
-розграбовані кошти в країні яка живе за рахунок кредитів і де люди знаходяться на межі виживання.


Загрузка...