Працівники НАЗК мають нести кримінальну відповідальність за фальсифікації у справі Ляшка

Працівники НАЗК мають нести кримінальну відповідальність за фальсифікацію документів у справі Олега Ляшка щодо сумісництва.

Моя поведінка по відношенню до Капліна була цілком свідома. У своєму пікеті під Печерським судом він використовував дітей по 14-15 років.

Своїм плювком я продемонстрував, що все українське суспільство плює в обличчя шавок олігархів, які за гроші влаштовують перформанси із залученням неповнолітніх.

У відповідь Каплін намагався звинуватити мене в тому, що я начебто був нетверезий. Але в той же день я здав аналізи в Івано-Франківському наркодиспансері, які показали, що я не вживав ані алкоголю, ані наркотичних засобів.

За таку ганебну брехню я позиватимусь на Капліна до суду, і вимагатиму компенсацію в 1 млн.грн., які потім витрачу на дитячий будинок. Хай не в політичних акціях дітей використовує, а допоможе покращити умови життя сиріт.

Перформанс в ці дні відбувався не лише під стінами Печерського суду, а й в середині нього: в ході процесу судоми було чітко встановлено факт того, що НАЗК умисно приховало результати перевірки.

Після того як це було встановлено, представник ГПУ відмовилась підтримувати обвинувачення – вона зрозуміла, що відбулась фальсифікація. Це дає всі підстави стверджувати про корупційний характер дій НАЗК.

В зв’язку з цим Радикальна партія Олега Ляшка звертається до правоохоронних органів з вимогою порушити кримінальне провадження. Працівники НАЗК мають нести кримінальну відповідальність за фальсифікацію документів.