Порошенко за всіма критеріями перевершив Януковича

Порошенко – гірше Януковича. За масою критеріїв Порошенко для України – це є абсолютне Зло. Якщо Янукович був уособленням звичайного тупого бандитизму, то Порошенко – це уособлення абсолюту лицемірства і україножерства. Там, де Янукович тупо і по-пацанськи продавлював, Порошенко бере підлим і цинічним обманом. Одне слово – корчмар.

Я ще тоді говорив, що голосувати треба за кого завгодно, тільки не за абсолют хитрого і неймовірно брехливого циніка, оскільки він стане могильщиком України.
І Порошенко, і всі, кого він приводив до влади – Косюк, Гелетей, Шокін, Ложкін, Гройсман… – всі годяться тільки або для розкрадання, або для планомірного розвалу України. Я вже мовчу про абсолютне і цинічне злиття бізнесу і влади, оскільки у нас ще не було президента мільярдера, який би щодня демонстративно відкривав по цукровому генделику, демонструючи цим свою власну моральну ницість і мізерність масштабу. Порошенко – це є матеріалізація класичного анекдоту про короля, якого доля випадково зліпила з містечкового шевця – «а ще я буду трохи шити на дому…».

І от це все бидло, яке повспливало нагорі, вирішило, що Україну вже можна закривати. Вони екстерном готують «вибори» в ОРДЛО, а Ахметов, з жертовністю святого Себастьяна, вже готовий на все – навіть на екс-герцогство в ДНР – аби тільки скоріше настав мир. Отакий у нас посланець миру, ліпшого не знайшли. І це – після анамнезу, озвученого Жебрівським:

«Ми десятиліттями не помічали штреки, забиті тілами. Тепер розплачуємось».

То у мене перше питання: хто це – «ми»? Київська влада, яка ручкалася з донецькими бандитами чи донецькі мусора, судді і прокурори, які так і залишилися при владі? Про кого говорить Жебрівський? Тому що ми-то якраз і замічали – всю оту кримінальну мерзоту, на захисті якої завжди дружно стояли дегенеративні легіони «правоохоронців». Сам то Жебрівський руку Ахметову подає чи ні? А тому ж Демішкану при зустрічі? Чи також вже списали і забули? Я про те знамените вбивство, про втопленого Кривозуба з батареєю на спині. Тому говорити про розплату – ще рано. Бо ми збираємося ще докласти нові трупи «на депозит» того рахунку, з якого буде кінцева розплата. Ті, хто в 90-тих забивав штреки тілами, вже знову тріумфально повертаються до тих же штреків, отримавши благословення київської влади. Зараз вони переоберуться з амністованими орками і розцілуються в переможному екстазі. А розплачуватися будемо ми – матеріальними цінностями, ресурсами держави, а також власним здоров’ям і життям. Ну, або ризикуючи життям своїх родин, як це відбувається зараз в дикій ситуації навколо офіцера 92-ї бригади ЗСУ Кирила Вереса.https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=196116127423675&id=100010758666808 СБУ – амінь!..

Ну, і на десерт.
Ви можете собі уявити, щоби Міністерство оборони Ізраїлю вирішило ліквідувати меморіал загиблим ізраїльтянам – «Яд-леБанім»? Ну, напружте фантазію… Не уявляєте?.. От і у мене не виходить. Між тим, наші красавчики з Міністерства окупації України – Полторак, Федічев і Долгов – без зайвих сентиментів вирішили зекономити купу бабла і позакривати відомчі музеї, зокрема – Меморіал у Крутах.
Відразу ж: розмови про те, що «їх підставили» – то для порохоботів і хворих на альцгеймера, вони однаково пускають слинку в приступах ідіотії.
Звісно, Полторак відгріб назад з цією ідеєю – але вже після того, як спочатку відгріб по повній з блогосфери, яка вже шипіла, наче бікфордів шнур. Пацани поки що пригальмували, але сам факт такої ідеї, проштампований всіма відповідними клерками з МО – то є кінцевий діагноз ментального спрямування нашої влади, а саме – повна і кінцева деукраїнізація України.
Що ж, як то кажуть – Кернес вам в спину…

Олег Синякевич


Загрузка...