Порошенко будує диктатуру, але протестні настрої українців роблять його зусилля марними

Яценюк зробив своє діло, Яценюк може піти.
Тепер шоколадний властєлін виводить на сцену свого грос-фаворита Гройсмана на посаду голови Уряду і Югу Юцєнка на посаду генпрокурора. Варіантів протягнення його собутильника багато – від в.о., до протягнення змін до законодавства. Але зрозуміло, що шоколадний впевнено крокує до моделі керованої диктатури під ширмою “демократії”.
Якщо ви думаєте, що між Яценюком і Порошенком були напружені стосунки – помиляєтесь. Просто кулявлоб отримав роль “хлопчика для биття”. І в цій ролі грав за правилами олігархічного договорняка. Придворний політолог шоколадного Березовець недавно заперечив конфлікт між Яценюком і Порошенком, заявивши, що вони за два роки ні разу не сварились, лише ділили якісь посади, розігруючи на публіку космічні холівари. Все в межах договорняка.
Тепер Порошенку не вдасться все скидати на ненависного народу камікадзе. Тепер усі шишки будуть летіти в бік Гройсмана і Гонтарєвої. Провали у політиці й економіці будуть асоціюватися в народу виключно з Порошенком і призначеними ним людьми.
Окрім цього, влада буде знаходитись в режимі постійно падаючого літака з люфтом і турбулентністю від постійних публікацій офшорних викриттів Порошенка і його оточення, призначень терористів і сепаратистів, договорняків з Москвою і окупантами Донбасу. З огляду на те, як батальйони “огризалися” від неадекватних звинувачень Галетея і Матіоса – можна очікувати і оприлюднень документів про чергові зрадницькі накази Генштабу й Порошенка в зоні АТО.
Ясно, що найближчі місяці звичайні нормальні українці будуть інертні – настав сезон городів – треба садити картоплю. Але за місяць городина буде посаджена, а пакращувачі Порошенка навряд чи змінять свою грабіжницьку політику керування державою. Почитайте програму Ложкіна і оточення шоколадного. Їх головною метою є позиція “халіф на годину” і продаж усіх крупних активів іноземцям.
То ж, з огляду на політичну ситуацію – максимальної турбулентності серед населення варто очікувати з кінця травня і з настанням літа. Легіони тролей корпорації “Рошен” вже не зможуть заговорити крадені мільярди Порошенка. Гадаю, найближчі місяці будуть цікаві…

Сергій Вакула


Загрузка...