Понад 60% українців вважають себе бідними

Такими є результати останнього соціологічного опитування.

Серед всіх опитаних 75% громадян вважають, що Україна знаходиться у стані розвалу. Головними причинами бідності люди вважають високий рівень корупції та непрофесіоналізм діючої влади.

Протягом останніх двох років я постійно наголошую на проблемах в фінансово-банківському секторі. Ми з колегами по комітету намагаємося добитися ухвалення важливих для банківської системи законопроектів, але для цього банально не вистачає голосів, оскільки депутати саботують роботу. Наша фракція Радикальної партії вже розробила і надала уряду власні системні пропозиції для економічного розвитку нашої держави, але нас не хочуть чути.

Яким чином урядовці збираються боротися з бідністю, якщо вони масово закривають школи в сільській місцевості, скорочують вчителів?! Окрім цього на селі масово закриваються лікарні та ФАПи, медичні працівники залишаються без роботи, а пацієнти без шансу на порятунок в разі різкого погіршення стану здоров’я, адже до найближчого медичного закладу можна і не встигнути доїхати… Цілі українські села приречені на вимирання, адже їхніх жителів позбавляють права на освіту та медичне забезпечення, що є неприпустимим в цивілізованому світі.

Радикальна партія вимагає від Уряду реальних дій з перегляду завищених тарифів на комунальні послуги для населення, підвищення зарплат і пенсій, а також припинення закриття шкіл та лікарень в сільській місцевості. Влада має зупинити подальше зубожіння українського народу, масові виїзди наших громадян на заробітки за кордон та жебракування наших дітей за межами рідної України в пошуках кращого життя!